Zabava, smešne slike, video i ostalo...4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vozi se neki covek autoputem i posle nekog vremena naidje na neku veliku guzvu i zastoj u saobracaju. Cekao covek tu pola sata, sat i poslije nekog vremena naidje Mujo. Upita covek Muju:
- "Bolan Mujo, sta je ovo?"
A Mujo mu odgovori:
- "Neki manijak je kidnapovao predsjednika i trazi otkup od 10 miliona evra, a ukoliko odmah ne dobije novac on ce predsjednika politi benzinom i zapaliti, pa eto ja podjoh da od naroda sakupim pomoc."
Covek:
- "Pa koliko ljudi obicno daju?"
Mujo:
- "Pa negde od 4 do 5 litara benzina!!"
 
317jdhc.jpg
 
Evo nekoliko Malih oglasa interesantne "sadržine", možda malo stariji, ali uvek aktuelni i smešni !!!

1. - Zgodna, mlada plavuša (23god), 170cm/50kg, meere 90/60/90, neudana, imućna, dobra u krevetu i odlično kuva - prodaje motokultivator!!!

2. - Prodajem sinov index, tri godine star, ko nov je, neupotrebljavan!

3. - Povoljno nasilnički ulazim u tramvaj i zauzimam mesto samo za vas.

4. - Prodajem sina! Vrlo povoljno! '86. godište, nikada nije radio! Troši koliko mu date! Ukoliko ga nitko ne uzme - uspavljujem ga!

5. - Kvatelitna i dobra daktlgraf tžari poaso. Kumac 030 solva u mintinu!

6. - Menjam vitku zgodnu plavu ženu za debelu dlakavu kuvaricu! Šifra: umirem od gladi.

7. - Menjam cimera koji ne puši, za cimerku koja puši...?!

8. - Poklanjam lepog bul-terijera. Jede sve. Obožava decu.

9. - Menjam peticu sa filozofskog fakulteta, za jedinicu iz dobrostojeće porodice.

10. - Poklanjam pudlicu. Zvati od 5 popodne do 10 uveče. Ako se javi ženski glas - spusti slušalicu!

11. - Mijenjam cimera koji hrce za cimerku koja uzdise.

12. - Prodajem povoljno diplome (Ekonomski, Filozofski, Arhitektura i Građevina). AKCIJA 3+1 gratis!!!

:ppozdrav:
 
Drzali Mujo i Fata restoran, i tako pocne dolaziti jedan gospodin.
Svaki put kad ga Mujo pita sta ce poruciti on samo pomirse krpu
na Mujinoj ruci i kaze: "A, danas imate grah moze porcija."
Drugi dan pomirise i kaze: "Odlicno danas kupus".
I tako svaki put.
Pocne to malo ici Muji na zivce, pa on jednom da Fati krpu da ju provuce izmedju nogu,
da vidi sta ce ovaj reci.
Prilazi Mujo stolu, ovaj mirise krpu, i rece:"Pa sto nekazes da Fata radi u kuhinji?:
 
Ostala Fata dokasno vani, ceka Mujo kod kuce..ceka..i napokon dodje ona oko nekih doba...

"A dje si bila dosad :haha:" - upita je Mujo..

"Ma zajebala se.. " - rece ona..

"Kako si se bona zajebala :haha:" - zacudi se ovaj ?!?

"Eh, kako....pa isto ko i ti kad se zapijes!
 
Beži partizan od Nemca, naiđe na babu koja kopa. Ajd molim te da me sakriješ ispod suknje. Sažali se baba pa ga sakrije ispod suknje.
Nailazi Nemac i pita babu dal nije videla partizana da je tu prošao.
Ama jok dete, čitav dan sama kopam. Odlazi Nemac, a partizan babu za koleno, pa za batak, pa joj kaže: Znaš li baba zašta ću sada da te uvatim!
Uvatićeš me za k.... zar ne vidiš da i ja bešim od Nemca, budalo!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh