Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zdravo svim prijateljima foruma,zovem se Pedja, iz Lacarka sam,poljoprivreda mi je sekundarna delatnost.Svi smo mi dugo u ovim poslovima sa odredjenim iskustvom ali uvek je dobro cuti i iskustva drugih :cao:
 
Pozdrav

@ lacarac

Moje iskustvo sa Lacarkom je iz proslog rata kada mi nismo ucestvovali no nije bitno ali komarce imate na izvoz, lepe krupne morali smo hleb drzati sa dve ruke jer su i to otimali.
 
peto1 je napisao(la):
Pozdrav

@ lacarac

Moje iskustvo sa Lacarkom je iz proslog rata kada mi nismo ucestvovali no nije bitno ali komarce imate na izvoz, lepe krupne morali smo hleb drzati sa dve ruke jer su i to otimali.

Pa malo su manji nego vasi pored Dunava,nisu kao rode al tu su... :ppozdrav:
 
Pozdrav svima

Neznam pravila ali sam na vise postova video da je lepo da se predstavis, sto nije tesko biti fin.

Prvi dan sam na ovom sajtu, trazeci nesto novo i video da to vec postoji ovde i privuce me da se prijavim a verujem da se necu pokajati.

Imao bih dosta toga da kazem iz mog iskustva, ali sacekacu da se upoznam sa pravilima sajta da me neko nebi kritikovao.

ako je ovo za pocetak dovoljo ajd u zdravlje....
 
Ja sam Darko iz Vrsca,bavim se uzgojem kunica pa sam zbog toga na ovom sajtu da bih saznao nesto vise!
 
Ja sam Drasko okolina Kuceva,bavim se servisom i prodajom poljo mehanizacije,traktori,motokultivatori,motorne testere,kosacice. Pozdrav svim clanovima.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh