Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozdrav svima pa ajd i ja da se predstavim
Ja sam Dragan iz okoline Zrenjanina mladi i sitni zemljoradnik sa oko 20Ha zemlje pomalo svinja i krava hehe Imam 3 traktora stari su ko zemlja IMT 533,560 i univerzal 45
jbg kakva nam drzava takvi smo i mi
Uclanio sam se radi izmenjivanja informacija,druzenja,zezanja....
 
medjanac je napisao(la):
Pozdrav svima pa ajd i ja da se predstavim
Ja sam Dragan iz okoline Zrenjanina mladi i sitni zemljoradnik sa oko 20Ha zemlje pomalo svinja i krava hehe Imam 3 traktora stari su ko zemlja IMT 533,560 i univerzal 45
jbg kakva nam drzava takvi smo i mi
Uclanio sam se radi izmenjivanja informacija,druzenja,zezanja....
pozdrav iz okoline zrenjanina tacnije iz jarkovca :cao:
 
Cao,ja sam Branislav,interesuje me poljoprivreda i zeleo bih da saznam preko vaseg foruma korisne informacije...svaka cast za POLJOINFO... :D
 
Da se predstavim kako bi ucestvovao u diskusijama! Diplomirani inzenjer agromenadzmenta, pripravnik u jednoj drzavnoj firmi. Bavim se aktivno poljoprivredom od svojih malih nogu. Porodicno gazdinstvo poseduje 60 ha svoje licne zemlje i josh nekih 35 ha uzima u zakup.

Zasto poljoinfo.com ?

Zato sto vidim da se ovde prica o svemu onome sto prati problematiku poljoprivredne proizvodnje kod nas. Teme koje mene zanimaju su vrlo aktuelna.

Lord Ogy
 
Evo najzad sam naso vremena i ja da se predstavim. Zovem se Dragan Mijulovic opstina Despotovac. Trenutno zivim i radim u Svajcarsku. Poljoprivredom se bavim jos od pre mog rodjenja. posed 10he u zakup sam nekada imao jos 20he. , farma ovaca Wirtemberg od 120grla. Sada ulazim u 4tu godinu odkad nisam kuci. Poso je nastavio moj brat. On sada ima manje imanje pod zakup. Ja mu pomazem svaki put kad sam kuci na odmor npr. poorem mu njive. Od mehanizacije imamo Rakovicu60 74to, 539 90to i 539 2004to. , zmaj 135, i sve potrebne prikljucne masine. Ja saljem odavde po neku masinu za prodaju. To mi dodje kao hobi. Od skole sam zavrsio : gradjevinski tehnicar u visoko gradnji, jedan semestar u BG za gr-inzenjera. Sad ovde sam pocetni kurs za 2D crtanje na racunaru AUTOCAD.
 
Pozdrav svim forumasima iz centralne Sumadije, sela Popovic opstina Raca Krag.
Zovem se Vlada Trifunovic i zavrsio sam Mehanizaciju na zemunskom Poljoprivrednom fakultetu, poljoprivredom se bavim od kad znam za sebe. Uz rad u drzavnoj sluzbi obradjujem 13 ha zemlje, a od masina posedujem - IMT 533 1975 god.
- IMT 560 1986 god.
- IMT 539 2003 god.
- kombajn Massey Ferguson 31. 2.15 m 1972 god
- i sve ostale potrebne prikljucke, za sada toliko, forum je super.
 
Pozdrav svima! Ja sam Vesna.Iz Krusevca sam.Zavrsila sam poljoprivredni fakultet u Zemunu i zelela bih da zapocnem neki privatni posao vezan za proizvodnju,tako da skupljam informacije po internetu.Ovaj forum tj. sajt je jako interesantan i nadam se da ce mi pomoci
 
Pozdrav svima. Zovem se Gagic Dusan,imam 28god. Zivim u Novom Beceju i bavim se poljoprivredom i stocarstvom (ovcarstvom). Obradjujem oko 60ha zemlje i imam oko 70 ovaca. Uglavnom imam svu potrebnu mehanizaciju IMT 539,RAKOVICA 65s,IMT 577, MTZ 820, ZMAJ 142. Forum je odlican. Od mene za sada toliko!
 
evo da se javim kao novi član nalazim se u golubincima kraj STARE PAZOVE bavim se voćarstvom povrtarstvom i pomalo ratarstvom pozdrav svima za sada toliko od mene :cao:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh