Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zdravo svima.Zovem se Milan zivim na periferiji Krusevca i radim u drzavnoj firmi. Ujedno obradjujem oko 3ha svoje zemlje i radim usluge.Samohodnu kosacicu i 558 vozim od svoje 13te godine
 
Pozdrav svima,na forumu sam tek par sati u poljoprivredi malo duze.Obrađujem 45ha i imam farmu kapaciteta 250tovljenika.Nadam se da ćevo lepo sarađivati i da će razmena iskustava biti na obostranu korist.
 
Pozzz ja sam Brane iz Srbobrana,novi sam na ovom forumu...obradjujem oko 10ha + arenda!Uglavnom sejem od ratarskih kultura kukuruz,zito,soju i lucerku.A bavim se i stocarstvom,drzim nesto malo ovaca za sebe,rasu vintemberg ukrstenu sa berganijem. :cao:
 
Ajde i ja da kazem nesto o sebi,e ovako,obradjujem nesto oko 30ha zemlje i uglavnom se bavim ratarstvom,od mehanizacije posedijem za sad:
Od traktora
IMT5136
IMT558
IMT539
IMT533 sa prednjim kasikom IMT
Motiokoltivator IMT 509
Setvospremac FOP 2.90
Drljacu IMT 5 pola
plugova imam par komada
IMT756
Jednobrazni obrtac IMT....
Ceski diskosni 3 glave
Ceski 4 brazde sa predpluznjacima 4X30
.........i jos koekakvog gvozdja :cao:
Inace ako treba nekom neki savet oko IMT i MTZ traktora,stoim na raspolaganju :cao:
 
Pozdrav svima ! Zivim u Kucevu , radim u drzavnoj firmi ali se ne odricem poljoprivrede. obradjujem oko 5-6 hektara .Kukuruz , zito , jecam,trave.Ovaj forum pratim vec godinu dana kao gost , ali sam se najzad odlucio i da se prijavim .Sve pohvale forumu jer sam pronasao mnogo korisnih stvarcica koje su mi koristile. Od " ljutih " masina Vladimirec i T40 sa raznoraznim prikljuccima .
 
Zdravo svima,ja sam Milan Savic,bavim se poljoprivredom i smatram da na ovom sajtu ima veoma zanimljivih tema a i dobrih ljudi.Pozz svima :cao:
 
Evo i ja da se prectavim!

Zovem se ilija iz okoline zrenjanina sam tacije mesto jarkovac kod secnja,bavim se racunarima i programiranjem,a na ovaj forum sam dosao u nadi da cu naci pomoc i da cu pomoci drugima! :ppozdrav: pozzz svima!!!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh