Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozdrav svima ja sam Sasa iz okoline Aleksandrovca kod Krusevca .Forum je stvarno suuupppeerrr
 
Pozdrav svima ja sam Dejan iz Ban.Novog Sela obradjujem oko 20 lanaca zemlje uglavnom sejem kukuruz suncokret psenicu i jecam. Svaki savet mi je dobro dosao tako da vam hvala unapred za svaki. POZDRAV :ppozdrav:
 
Postovanje!
Moj prijatelj mirmag, koji je vec clan Poljoinfo-a, me je ubedio kako "ne moz' vise ziveti" ako nisi clan ove cenjene organizacije. Ja mu eto poverovah, i mogu vam reci da sam se prijatno iznenadio i brojem clanova i raznovrsnoscu tema koje pokriva Poljoinfo-forum o poljoprivredi. Ovde stvarno mozes naci korisnih stvari.

Zovem se sirob (ustvari ne zovem se bas tako-citaj od nazad) i bavim se poljoprivredom (bez stocarstva) odkad mogu dohvatiti kvacilo-na zetoru 4712. Proslo je mnogo godina od tada-sad je sasvim druga slika, eto cim shvatim kako se koriste sve opcije postavicu detaljnije podatke o sebi, a i slike mehanizacije i ostalog.

Sirob
 
Pozdrav. Zovem se Daniel i radim kao veterinarski tehnicar na jednoj maloj farmi. (350 krmaca)
 
Zdravo društvo.Zovem se Zlatko imam 33 god. i živim u Selenči.Bavim se poljoprivredom a zajedno sa ocem obrađujemo oko 100 kj.Kod nas je najviše zastupljena soja pa zatim kukuruz,pšenica,sirak metlaš i industrijska paprika.Imamo 2 kom. zmaj 142,MTZ 82.1,MTZ 52,imt 542,imt 539 i naravno sve potrebne priključke.Nadam se lepom druženju
 
Zovem se Dejan i iz Niša sam.Drago mi je da sam našo ovaj sajt jer sam na njemu pronašao puno tema koje me interesuju.Na njega sam naleteo sasvim sličajno,znači po ničijoj preporuci.Ja sam inače dete iz grada,medjutim takvo je vreme došlo da ljudi moraju da menjaju navike i prilagodjavaju se ovom teškom životu.Tako da sam ja kao ekonomista rešio da se malo ostavim snova o kancelariji i "posla iz snova",zasučem rukave i okrenem se "domaćim radinostima". :osmeh:
Pozdravljam sve članove i nadam se da ću uz vašu pomoć uspeti da rešim neke probleme sa kojima ću se sretati a i da ću možda svojim iskustvom,koje je trenutno skoro nikakvo, :kisa: pomoći nekome!!!
Još jedan pozdrav svima i svaka čast osnivaocima i urednicima ovog sajta!!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh