Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
da se predstavim. zovem se Djordje iz Novog Sada. obradjujem dosta zemlje sto svoje sto u zakup,imamo ovlasceni servis i generalno zastupnistvo INO Brezice Slovenija,servis zalivnih sistema,takodje radimo generalni remont traktora. od traktora imam: Ursus 904B,Torpedo 9006,Same Leone,IMT 539,IMT555 i Fendt 716. inace apsolvent sam poljoprivredne tehnike na poljoprivrednom fakultetu Novi Sad.
Post je spojen: [time]1265238224[/time]
_________________________________________________
pozdrav svima
 
Pozdrav svim forumasima.
Zovem se Aleksandar Fara iz Omoljice opstina Pancevo
Obradjujem 50-ak kj zemlje, kukuruz, psenica, suncokret
Od mehanizacije imam:
- Ursus 902b
- IMT 542
- John Deere 4440
- plugove Kverneland i IMT
- prikolice 5 i 3t
- prskalica 440l
- Consum tanjiraca 32diskka
- berac za kukuruz Zmaj
- setvospremac, spartac, drljaca...
toliko zasad postavicu i slike ovih dana.
Jos jedan pozdrav ekipi sa najboljeg foruma ::namigivanje::
 
Zdravo svima,ja sam Radovan iz Velikog Šiljegovca sam,opština Kruševac,obradjujem oko 20 hektara zemlje,držim 25 krava i junica simentalske rase,radim puno i nema baš neke velike vajde,ali moj moto je "samo rad",nadam se da ćemo lepo sarađivati,pozdrav od čarapana
 
Pozdrav ljudi, moje ime je Goran, želim da otpočnem proizvodnju lekovitog i začinskog bilja u plastenicima. Nadam se da ću na ovom mestu naći savete i sugestije od ljudi koji su već u poslu!
 
Meni treba za početak plastenik, za početak +-200 m2, ako imate proizvođača za preporuku javite mi!
 
Zovem se Jovan, iz Zemuna sam. Nameravam se preseliti negde u krugu na 30-50km od Bg i baviti se poljoprivrednom proizvodnjom kao dopunskom delatnosti. Dakle, ne bih napustao posao. Imam nekoliko ideja, ali ne znam sta ce se od toga materijalizovati. Pozdrav svima.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh