Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
pozdrav svima :cao:,ja sam Dragan iz Jakova,imam oko desetak jutara zemlje (ja sam samo sitna riba u ovom moru plavom)....tovim junad,i drzim ostale zivotinjke za svoju upotrebu (svinje...).Dosta sam korisnih tema i informacija nasao na vasem forumu, i suguran sam da ce ih biti jos vise,posebno pohvaljujem temu gde su radionicki prirucnici i dokumentacija o traktorima,skidam kapu ljudima koji su to okacili.....cujemo se :ppozdrav:
 
:sreca:Pozdrav svima! Ja sam Saša iz Sombora. Nemam puno zemlje ali imam puno interesovanja. Glavna poljoprivredna proizvodnja su mi svinje( 40 do 50 kom. u turnusu). To radim sa svojim bratom. Inače smo obojica zaposleni on u državnoj firmi a ja sam privatnik (moler). Proizvodnja svinja nam je postala već rutina, radimo taj posao već jako dugo i konstantno bez prekida. Moja interesovanja su medjutim usmerena ka drugim stvarima u kojim se polako oprobavam. Naime dosta me interesuje voćarstvo, kunićarstvo, proizvodnja pečurki,lekovitog bilja i drugi alternativni prozvodni programi. Interesuje me ono što nije omasovljeno i u čemu tek sledi progres. Eto toliko za sada o meni, bolje ćemo se upoznati kroz diskusije na forumima. Pozdrav iz Sombora. javascript:void(0)
 
Sa zakašnjenjem, evo i moje lične karte.
Zovem se LJubiša,živim u Laćarku i bavim se isključivo poljoprivredom od svoje 16 godine.
Obradjujem 24 jutra zemlje.
Ratarstvo-kukuruz,soja,žito,tritikale i ječam
Sročarstvo-svinje
Pozdrav svima :ppozdrav:
 
@ ljusha

Nema lepse upecati pravog sarana jos kad je na tekucoj vodi pa oklagijas, uuhhh. Kad ce vec maj pa da se malo radi.
 
Pre svega pozdrav za sve na forumu.
Zovem se Vladimir iz okoline sam Vršca.
Poljoprivredom se bavim usput,glavno interesovanje su mi računari i njihov servis :udri: .
 
Pozdrav svima! :cao: Zovem se Goran zivim u Kajtasovo, opstina Bela Crkva.
Bavim se i poljoprivredom obrađujem 30 lanaca zemlje (kukuruz, psenica, suncokret)
Moja mehanizacija:
ZMAJ-142
IMT-560
IMT-539
plug 610-14
plug 756
prikolica tehnostroj 5t
prikolica dubrava 2,5t
sejalica za kukuruz "beker"
sejalica za psenicu
cetvororedni spartac imt
setvospremac 2,60 "agromerkur"
tanjiraca olt
berac jednoredni zmaj
valjak
prskalica 400l
 
dobro doso

Post je spojen: [time]1265106615[/time]
_________________________________________________
evo i moje mehanizacije
traktori imt 577 i 560 novi tip oba prvi vlasnik
kombajn za kukuruz 223 prvi vlasnik
sestoredna sejalica nodet
sestoredni sparac
prskalica 660l
plugovi 757 dva komada
dve zmajevke jedna loznica
ima i da prodam klass dominator 88s 87 god sad uvezen pre mesec dana i prskalicu 600l slovenacku i cetvorobrazni plug za ugar
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh