Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
pa eto moj zemljak kome saam dao hrcka dosao na poljo forum na moju preporuku jel ga interesuje poljoprivreda ima strica u jednom selu koji ima stoku svinje zemlju i sve dalje !
Post je spojen: [time]1264879251[/time]
_________________________________________________
Ja ne znam vlaski ali znam nemacki i engleski !
 
Pozdravljam sve clanove,ja sam Zoldos Zoltan iz malog sela zvani ::namigivanje:: Totovo Selo u opstini Kanjiza.Kao poljoprivrednik moze se reci da sam skroz sitna riba,do pre (bogami ni ja ne znam koliko,valjda 8-9) godina sam drzao tovljenike,ali posle sam prestao(em udarila susa em cene tovljenika od 40 dinar),imamo nesto malo zemlje,vocnjaka,par tovljenika...Razmisljam o tome tome da opet pocnem malo ozbiljnije da se bavim stime...Za sad toliko,hvala!
 
Pozdrav svima ja sam Stojnić Nebojša Teolog sam zajednice "Zemlja Zivih "(Manstir Kovilj) radim sa heroinskim ovisnicima i alkoholičarima .Predajem osnovnu hrišćansku katihetiku i uvod u Bogoslovlje.Imam želju da osnujem farmu koza ili ovaca u okolini N.S Fruška Gora.Volim životinje .
 
2dtofpl.jpg

evo da se i ja predstavim sa svojom pilom. bavim se ratarstvom kukuruz, žito i duhanom. radim i nešto usluga sa kombajnom pa mi je zato potrebna sječka. zovem se marijan
 
Pozdravljam sve clanove ja sam Tomislav iz Subotice to jest sada iz Karadordeva bavim se 4 godine tovljenicima tusam da cujem nesto novo a i da kazem koju pametnu :zli:
 
Da se predstavim,zovem se Glavaski Ivan, iz Novog Beceja sam apsolvent sam Poljoprivrednog fakulteta u Novom Sadu smer Poljoprivredna tehnika i bavim se zemljoradnjom!
DSCN7103.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh