Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dobro dosao buduci mehanizator.Da li poznajes Vladic Vladimira? :ppozdrav:
 
Rodjena sam u Sremskoj Mitrovici, zivela sam u okolini (Veliki Radinci),
ali eto, (zivot je cudo!!!), udala sam se u Republiku Srpsku i sad ovde pustam korene.

Pozdrav za sve clanove!
 
Cao ljudi...Zovem se Aleksandar,,iz Rume sam,,,i prosto sam odusevljen sto sam pronasao ovaj forum na netu,,,Porodicno se bavim poljoprivredom, remontom i prodajom Torpedo traktora... U vezi kjih mi slobodno postavite pitanja... Imam 23 godine...I trenutno me zanima...uzgajanje povrca,,posto vidim da "nema leba" od ratarstva...
 
Hvala! Sada jos da malo uklavirim kao sve funkcionise i bice sve ok... :)
Veliki pozdrav za clanove !!!
 
qqybsy.jpg

1986 godište, kosa 4,20 pogon kose je od fahra jer je kosa stalno pucala poslje tog pogona nijednom :veseljak::
 
Hvala Dragisa,,,,ma cale kada sedne da gleda traktore,,,nemozes ga odlepiti od stolice ::namigivanje::
 
Pa, ovo je stvarno neverovatno kako se brzo širimo, nije ni čudo što učestalo padaju rekoprdi kada je u pitanju posećenost.

Novopridošlim članovima topla dobrodošlica (u ove hladne dane),
a starim :ppozdrav: i da poneku ::vino::, ali ne pivo, već toplo-kuvana rakija ili vino!

:ppozdrav:
 
Pozdrav svima,
iako vec mesecima učlanjen i prisutan na forumu, nisam do sada imao priliku da se predstavim, na šta me je podsetio moderator. Zovem se Milan, poljoprivredom se bavim od malena, nekih 17kj zemlje obrađujemo otac i ja. Za sada ne znam da li ce mi to biti profesija, zavrsio sam fakultet nadam se nekom lepom poslu, mada ko zna... Eto toliko za početak... :cao:
 
TAJBERI je napisao(la):
Rodjena sam u Sremskoj Mitrovici, zivela sam u okolini (Veliki Radinci),
ali eto, (zivot je cudo!!!), udala sam se u Republiku Srpsku i sad ovde pustam korene.

Pozdrav za sve clanove!
Dobro ti nama došla.Ja sam školovan u Sremskoj Mitrovici a u V.Radincima imam dosta prijatelja i poznanika. :ppozdrav:
 
Pozdrav svima zeleo bih da budem korisnik foruma, ja sam mladi poljoprivrednik radim oko 70jutara zemlje sa caletom mesto banatsko novo selo tolko o meni za pocetak
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh