Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
JelenaI je napisao(la):
Drage kolege, ja sam student Poljoprivrednog fakulteta u Zemunu i predsednik udruzenja gradjana iz Beograda. Nameravam da preuzmem uskoro Ministarstvo poljoprivrede, pa vec sada mozemo da pocnemo da saradjujemo. :)))))

Da pocnem s predizbornim obecanjima? ;)
Dobrodoslica za koleginicu sa fakulteta! ::svaka cast:: :D :ppozdrav:
 
Lala iz Banata je napisao(la):
JelenaI je napisao(la):
Drage kolege, ja sam student Poljoprivrednog fakulteta u Zemunu i predsednik udruzenja gradjana iz Beograda. Nameravam da preuzmem uskoro Ministarstvo poljoprivrede, pa vec sada mozemo da pocnemo da saradjujemo. :)))))

Da pocnem s predizbornim obecanjima? ;)
Dobrodoslica za koleginicu sa fakulteta! ::svaka cast:: :D :ppozdrav:

Hvala puno, kolega... Na kom ste Vi odseku? :) :ppozdrav: :D
 
::traktor:: Pozdrav narode, evo i mene da se prestavim kao vas novi clan!!!
Tipkam iz Austrije, a inace sam PROKUPCANIN, ali ko sto nas sve ovde vezuje poljoprivreda u glavnom
smislu,tako i ja kao HOBY poljoprivrednik u odnosu na vas, zelim da se pridruzim i nesto NOVO cujem i naucim! Mada je u Prokuplju visa poljoprivredna i fakultet, ja sam iso onda drugom stazom skolovanja, pa na kraju i otiso odozdo, trbuhom za kruhom, cak i u Austiju stigo ( hehehehhe). Svoju zemlju obradjujem bezobzira sto sam vani, imam zaseve skoro svih kultura, i ne stidim se poljoprivrede, vec sam rad da pre sednem na traktor nego u auto. Toliko za sada pa se pisemo opet, pozdrav za stare i nove clanove foruma .....!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
slavonac je napisao(la):
vidim da dama svakim danom ima sve više na forumu to je za svaku pohvalu
poseban pozdrav jeleni I ::svaka cast:: ::svaka cast::
O hvala! :D :ppozdrav:

Veliki pozz!
Post je spojen: [time]1248814117[/time]
_________________________________________________
Trnavac je napisao(la):
::traktor:: Pozdrav narode, evo i mene da se prestavim kao vas novi clan!!!
Tipkam iz Austrije, a inace sam PROKUPCANIN, ali ko sto nas sve ovde vezuje poljoprivreda u glavnom
smislu,tako i ja kao HOBY poljoprivrednik u odnosu na vas, zelim da se pridruzim i nesto NOVO cujem i naucim! Mada je u Prokuplju visa poljoprivredna i fakultet, ja sam iso onda drugom stazom skolovanja, pa na kraju i otiso odozdo, trbuhom za kruhom, cak i u Austiju stigo ( hehehehhe). Svoju zemlju obradjujem bezobzira sto sam vani, imam zaseve skoro svih kultura, i ne stidim se poljoprivrede, vec sam rad da pre sednem na traktor nego u auto. Toliko za sada pa se pisemo opet, pozdrav za stare i nove clanove foruma .....!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Veliki pozz i dobrodosao!
 
pozdrav svima , zapadni slavonac rodom , sada u sumadiji , mladenovac grad ,

da se nesto nauci i ko sto kaze prijatelj austrijanac trbuhom za kruvom
 
pozdrav svima :cao: :cao:
bavim se poljoprivredom indirektno vec 7 godina,radim sa cenama i robama.....ako nekom mogu pomoci......tu sam.....
nadam se ugodnom druzenju :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh