Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozdrav za sve nove clanove.
 
Moje ime je Dušan, živim u Crepaji, a poljoprivredom se bavim od pre nekoliko godina. Iako mi je već 55, ipak sam znači, mladi poljoprivrednik, tako da će mi mnoge teme na forumu biti interesantne i korisne. Pozdrav svima!
 
Ja sam Tanja,studiram na Poljoprivrednom fakultetu,tacnije u oktobru sam apsolvent na odseku za Stocarstvo. Imam 25 godina. Pozdrav!!!! :cao:
_________________________________________________Post je spojen: [time]1243630637[/time]_________________________________________________
Hvala!!!! :osmeh:
 
Dobro došli novi članovi i lepo da ste nam se predstavili. Svakako da ćemo se lepo družiti na forumu :ppozdrav:
 
I novim i starim clanovima
915fbc284dc6825fa276aee0d65f2a5a-1.gif

:veseljak:: ::000:: ::prica:: ::spreman na sve::
 
pozz svima. :cao: ja sam sasa iz knjazevca,bavim se stocarstvom i ratarstvom,doduse zadnjih godinu dana rekreativno ::namigivanje::,jos jednom pozdrav svima
 
Zdravo!

Ja sam Olivera. Zivim u Zemunu. Moj suprug je pcelar a ja se bavim zdravljem ljudi....alternativna medicina.
Hipokrat je rekao: "Dozvolite hrani da bude vas lek"
Mi smo to pravilno shvatili i u med koji proizvodimo dodajemo lekovite biljke. Naravno, i vrsta meda i kombinacija biljaka, zavisi od toga koji zdravstveni problem covek ima. Za svakog coveka se moze napraviti posebna kombinacija. Rezultati su izuzetni.
Eto, toliko od mene za pocetak.

Pozdrav svima! :cao:
 
Dobro nam došli novi članovi, verujem da ćete na forumu naći zanimljivih diskusija. :ppozdrav:
 
evo i mene da i ja kažem koju pametnu ja sam dalibor iz rh ilok bavim se uglavnom povrćem (krumpir,luk,kupus,paprika...itd) i pomalo ostalog ratarstva i svinjogojstvo ::000:: maleno gospodarstvo u razvoju pozdrav svima
:cao: :cao: :ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh