Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa pozdrav sa sve vas od jednog Sremca.... :ppozdrav: To sam mislio. Hvala, bolje vas nasao.
 
da se predstavim.zovem sa Robi,i ako sam u pocetku izazvao kakve lose reakcije ispricavam se.bavim se ratarstvom i uslugama.i strojevi me prilicno zanimaju.....
 
Prijatelji,svaka cast za ovaj forum.Mislim da dosad nikad nije napravljen bolji.Zovem se Dragisa,a zovu me Giga Moravac.Inace sam poreklom iz okoline Paracina,a zivim u Zürich-u skoro 30-ak godina.U dusi sam seljak i ako to nikad nisam radio,ali mislim da nema niceg lepseg od zivota na selu.U selu pored paracina imam oko 5Ha zemlje i svaki put kad sam dole pokusavam nesto da radim na zemlji jer me to ispunjava.Toliko za sad.Pozdrav.
 
Pozdrav svima. Da se predstvim , zovem se Laszlo a zovu me lazo po zanimanju sam moler, živim u SUBOTICI . Ranije sam se bavio s papagajima to sam prekinuo i sada bi voleo da nabavi brame ili orpington piliće. Momentalno imam tovne piliće.
 
Pozdrav svima. Zovem se Miroslav, zivim u Belom Blatu ( okolina Zrenjanina), bavim se ratarstvom i stocarstvom. Mislim da je ovaj forum prava stvar, moze se ovde nesto nauciti...inace od skora sam se ovde uclanio, nadam se da cemo dobro saradjivati.
 
Dobro došao na poljoinfo forum, a za saradnju nebrini. Za nju smo svi raspoloženi uvek :ppozdrav:
 
A naravno i poneku glupost, kad se drustvo raspriča ::prica::

:cao: Pozdrav novajlijama! :cao:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh