Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
i od mene pozdrav i slažem se sa mityoom ima puno dobrih stvari ali i gluposti od nekih članova
ali to ćeš s vremenom i sam vidjet :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Zdravo momci,zovem se Staniša Zlatković,rođen 1958.god.obrađujem oko pet hektara zemlje od pre godinu dana od kada sam u penziji.Do pre godinu dana tu zemlju je obrađivao moj sada pokojni otac.Kao što sam vam i pisao nov sam u ovom poslu i polako se uhodavam.Od mehanizacije posedujem :
traktor 533,sejalice za pšenicu i kukuruz,tanjraču,drljaču i Moravinu traktorsku prskalicu od 350 l i motokultivator imt-506.
Hvala vam na prethodnim savetima-drugarski pozdrav.
 
Pozdrav satabopz i dobro došao na poljoinfo, drago mi je da si već našao koristan info, :ppozdrav:
 
Pozdrav. Zovem se Zolika. Radim sa bratom zajedno ne baš puno zemlje. On se isključivo bavi poljoprivredom, ja sam nastavnik TiO uz to sam i elektroinženjer ali u srcu paor (to sam od roditelja nasledio). U odnosu na mnoge ovde sam amater ali to me ne uzvraća od toga da se predstavim i da razmenjujemo infomacije, možda i ja budem nekom od koristi.
 
Dobro došao szeky.
Pogledaj temu o automatizaciji Zmaj kombajna. To sigurno ima veze sa tvojom strukom. :cao:
 
iz Vrbasa sam, "69. godište, radim kao vozač i obrađujem 6ha zemlje...(jel sad bolje ::namigivanje:spavam:
 
Da se prestavim-ja sam Ljupče iz Ade.Vidim da ovde ima lepih stvari da se nauči ,pa se pridruzih nesto nauciti. :bravo: :ppozdrav: :cool: :kisa: ::svaka cast:: :sreca:
 
Ja počeo da tumaram po forumu a nisam se ni predstavio. Ištvan iz Novog Bečeja. Držim piliće, ćurke, kuniće isključivo za svoje potrebe. Inače informatičar, pa ko zna, možda isprogramiram ćurke jer po meni su najgluplje životinje na svetu. :osmeh:
 
Pozz,svima, ja sam Sassa iz Zemuna,pocelo je sve kao zezanje, tako sto su mi drugovi donosili ukrasne kokice,paunove i fazane posto imam veliko dvoriste i zarazili su me,tako da sada hteo - ne hteo moram da citam,trazim, kradem znanje jer mi je uslo pod kozu i najlepse mi je ujutru kada poranim i gledam kako sve i svasta trci po dvoristu! Brame,Holandske cubaste, Indijski paunovi,zlatni fazani i koke,patuljaste alpino koze (jedan par),a bice toga jos... Poceo sam i sa tovnim pilicima za sopstvene potrebe...kazem,totalno sam se navukao...ali me jako opusta :D
 
Pozdrav svima a nisam se prestavila.Udovica iz Ade.A bastom se bavim iz hobija da mi prostor oko kuće lepše izgleda.
S6005608.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh