Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Здраво свима. Гордан из Чачка. Прилично вам је добар форум, нарочито организација сајта - само штета за фотке. Приметио сам да нема теме (или грешим) о мотокултиваторима, а то би ме највише интересовало.
 
Nema šta da se krije Slavonac na ovaj forum sam izašao u želji da mi neko pomogne oko rešavanja problema , popravki priključaka ,sam pomalo baratam oko istih ali ne može jedan čovek sve znati valjda ovaj forum za to i služi nadam se. Što se tiče fotki za 558 trenutno nemam nijednu pri ruci napraviću neku od mog558 pa ću je postaviti kada ga operem posle ovog*usijanja*.
 
Veliki pozdrav svima.Od nedavno pratim forum i mogu reci da mi se svidja pa resih da se registrujem.Kao i vecina forumasa bavim se poljoprivredom i stocarstvom.Obradjujem 80ha zemlje.Od kultura su zastupljeni psenica,kukuruz,soja,secerna repa i detelina koju koristim za ishranu krava i junadi.Od traktora trenutno imam IMT 577 DV,IMT 589DV,Universal 445 a pre par dana sam prodao IMT 5136 da uzmem veci.Od prikljucnih masina imam sve sto je potrebno za obradu zemlje.Sve masine odrzavamo tata,burazer i ja tako da imam dosta dobrog iskustva u tom polju.Nadam se da cemo se lepo druziti i jedni drugima pomoci oko eventualnih problema.
 
Pozdrav svima.
Ja sam Miroslav,drago mi je da postoji ovakav forum,sada znam gde mogu pitati sve sto me zanima.
Gajim tovne pilice iskljucivo za sebe,a skoro sam poceo i da drzim domace kokice.

Pozdrav.
 
Pozdrav za sve!
Ja sam Dado,inace se bavim proizvodnjom voca,ruza,ukrasnog bilja,citrusa i ponesto egzotike,Drago mi je sto cu na forumu moci razmijenjivati misljena o mnogim stvarima... :cool:
 
Pozdrav od Uje sa slavonskih ravni :cao:

Volim govedarstvo i ratarstvo, pa se nadam da će mo razmjeniti koju pametnu ::namigivanje::
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh