Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zdravo...Ja sam Vlado iz Padine novi sam na forumu...Peto1 (urednik)mi je rekao da procitam pravila foruma i da se predstavim u rubrici za nove clanove...
 
Dolazim iz Backe,selo Gospodjinci,idem u masinsku skolu u Zablju,pored skole pomazem ocu oko poljoprivrede i stocarstva
Od poljoprivredne mehanizacije imam:
Zitni kombajn Zmaj 151
Zitni kombajn John Deere 975 sa seckom
Zitni kombajn Case 527 sa seckom
Traktor IMT 539 sa kasikom
traktor IMR 65
Traktor IMT 5106
Svu mehanizaciju za stocarstvo(prikolica za stajnjak welget 7t,silazni kombajn Kemper,sakupljac sena balerina Claas,kosacicu za detelinu Deutz Fahr 165cm,presu Welger 45...)
Sejalicu nodet 4 reda
parac 4 reda
podrivac kombinator 2.2m
setvospremac 4.70
Germinator 3.2m
tanjiraca W28
prikolice Zmaj (dva komada) 8T
prikolicu tehnostroj 5T
kamionsku prikolicu 20T
plug Sim 3 brazde obrtac
... :D
 
Pozdrav ja sam Dusan dolazim sa Kosova opstina Leposavic Selo Postenje Ovde sam radi druzenja i razmene iskustva.javascript:void(0);
 
Novi sam ovde
Dolazim iz G.Lukavice blizu Živinica(grad) pored Tuzle BiH
od mehanizacije imam
imt 539
rakovica 65
Zetor 8540
imt 755, imt 610,07 i stare batuje plugove na pomjeranje (u planu trobrazni ravnjaci za zetora )
freza Fuzinat batuje 180 (u planu 230 maschio)
SIP 165
grabuljar SIP 200
Pottinger mex2
presa New Holland 940
drljace 4 krila
prskalica MIO 330
sijacica OLT
Zelim mnogo toga da saznam u vezi novog traktora i da pomognemu vezi IMT i IMR
 
frenky9415 je napisao(la):
Pozdrav ja sam Dusan dolazim sa Kosova opstina Leposavic Selo Postenje Ovde sam radi druzenja i razmene iskustva.javascript:void(0);
Pozdrav komsija, dobro dosao, lep i ugodan boravak na nasem dragom i korisnom forumu...
Opisi malo cime se bavis, sta imas od stoke, mehanizacije, radis, studiras idr
 
pozdrav,ja sam Kristijan,iz Savinog Sela sam(u okolini Vrbasa).Samim tim da sam sa sela bavljenje zemljom i životinjama mi je neminovno. zaposlen sam čovek ali imam nešto malo obradive zemlje i veliko dvorište(posebno ekonomski deo-oko 1/2kj)pa volim da mi je ono popunjeno i da u njemu imam nečeg živog. Imam svega pomalo "nabacano" od tovljenika,krmača,koka,ćuraka domaćih i gusaka.
Gusaka trenutno imam 20-ak i zavoleo sam ih. prosle godine sam sa njima i ekonomski dobro prošao pa sam ove godine rešen da pojačam jato i ozbiljnije udjem u taj posao.
Želeo bih da stupim u kontakt sa ljudima koji su upućeniji,i imaju ličnog iskustva u odgoju,ishrani,uparavanju,leženju,distribuciji jaja i perja.
 
Zeleo bih da se predstavim i da se upoznam zivim u selu LAnistu i bavim se poljoprivredom od malih nogu toliko :cao:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh