Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
valjevac je napisao(la):
radoje milovanovic je napisao(la):
stize i jedan veterinar na forum

Dobro došao Radoje.Nemoj da zaboraviš na "Temu za veterinare" u okviru teme "Živinarstvo".U to ime za tebe tura :ppozdrav: :ppozdrav: kode Bise
Post je spojen: [time]1295474300[/time]
_________________________________________________
sad nisam u prici o zivini ali ako treba pomoc tu sam sad se spremam da pocnem ozbiljnije da krenem pored veterine uzgoj ovaca
 
Kao prvo da se predstavim zovem se Dejan i iz Prijedora sam , počeo sam se baviti ovčarstvom i mišljenja sam da će mi vaša pomoć biti od presudne važnosti. Ujedno želim da vas pohvalim i zaželim puno uspješnih tema i zdravih dijaloga! Za sada toliko i lijep pozdrav svim dragim forumašima!
 
tikabojicic je napisao(la):
Evo da se predstavim kao što je red.Zovem se Tika Bojičić,iz Veselinovaca.Svideo mi se ovaj forum jer tu može dosta da se nauči.Moje polje interesovanja je vočarstvo a najviše me interesuje leska i orasi.Posedujem zasade leske i oraha.Nadam se da ću razmenjivanjem iskustava naučiti nešto novo.

Pozdravljam sve novodosle i komsiju. :cao:
 
pozdrav svima zovem se zeljko zivim u padini bavim se poljoprivredom najvise proizvodim kukuruz,suncokret,psenicu......
 
Pozdrav da se predstavim bavim se poljoprivredom odkat sam rodjen uglavnom ratarstvom zovem se Pavel zivim u Aradcu kod Zrenjanina intresuju me puno raznih tema poljoprivrede. :ppozdrav:
 
Pozdrav clanovima foruma. Zovu me izmedju ostalog i Mino po nadimku, koji mi je dao deda. Zivim ponovo u Pivnicama, pre toga desetak godina u B. Petrovcu. Inace Peter mi je sin. Polje interesovanja mi je dosta siroko.
Osnovni posao mi je vezan za kukuruz: seme i merkantila.
Zasad toliko.
 
Zdravo svima,redovno posecujem ovaj forum pa sam resio i da se uclanim, moje ime je Sinisa Trajkovic zivim u Makedoniji okolina Kumanova bavim se poljoprivredom i stocarstvom,obradjujem oko 10 h zemlje i posedujem farmu svinja oko 50 krmaca za priplod i oko 200 tovljenika u turnusu, od mehanizacije imam tri traktora zetor proxsima 75 IMT 558 i IMT 539 i skoro sve prikljucke za njih,
zanima me dosta tema sa foruma pa se nadam da ce mi biti od koristi.
 
mino je napisao(la):
Pozdrav clanovima foruma. Zovu me izmedju ostalog i Mino po nadimku, koji mi je dao deda. Zivim ponovo u Pivnicama, pre toga desetak godina u B. Petrovcu. Inace Peter mi je sin. Polje interesovanja mi je dosta siroko.
Osnovni posao mi je vezan za kukuruz: seme i merkantila.
Zasad toliko.
clan peter?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh