Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
valjevac je napisao(la):
tikabojicic je napisao(la):
Evo da se predstavim kao što je red.Zovem se Tika Bojičić,iz Veselinovaca.Svideo mi se ovaj forum jer tu može dosta da se nauči.Moje polje interesovanja je vočarstvo a najviše me interesuje leska i orasi.Posedujem zasade leske i oraha.Nadam se da ću razmenjivanjem iskustava naučiti nešto novo.
takodje pozdrav i od mene za komsiju

Pozdravljam sve novodosle i komsiju. :cao:
 
pozdrav zovem se Milan Karan iz Kostajnice u Republici Srpskoj bavim se stocarstom i ratarstvom jmam sedam krava i troje junadi imam dva traktora 533 i 539dv inace imam47g postruci sam mehanicar sivaci masina
 
zdravo,zovem se zeljko i iz okoline lazarevca sam.nameravam da se bavim povrtarstvom.nadam se da cu deliti vasa iskustva :ppozdrav:
 
Zovem se Janko a živim u Kovačici. Bavim se ratarstvom ozbiljnije zadnjih 5-6 godina.Radim oko 80 jutara zemlje sa Belarusom 82! Nadam se da ćemo dobro družiti i sarađivati!
 
Srdacan pozdrav svima!Zovem se Sladjan,iz Petrovaradina sam i veoma sam zainteresovan za sve oblasti poljoprivrede.Posedujem jedan mali amaterski vocnjak,gde ima svega pomalo,a naravno tu je i neizostavna basta spremna za sadnju povrca.!Drago mi je da postoji jedan ovakav forum i radujem se uvek kada sednem za racunar i otvorim ovu stranicu.Toliko od mene za sada!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh