Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kakvi zbunovi, biće ovde
2wbuhyu.gif


U svakom slučaju, dobro došli i imajte na umu da je ovo ozbiljan forum! :cao:
 
Zovem se Dejan, studiram matematiku, a najveći hobi mi je metereologija, posedujem NEXUS automatsku metereološku stanicu čiji podaci se mogu videti i na internetu: www.sumeteo.info

Pored toga imam i dosta veliki voćnjak, sa skoro svim vrstama voća, a tu je i bašta.

Pozdrav svima :cao:
 
CAO ja sam iz Vrbasa u vojvodini..obradjujem zemlju sejem kukuruz,soju suncokret,zito semenski kukuruz..nekad jecam i tako..imam 6 traktora..5 kombajna..prikljucnih masina brdo..:) i tako..pozdrav ja sam uvek za saradnju a nadam se da ste i vi.pozz :ppozdrav: :ppozdrav:.:)
 
Za pocetak da sve pozdravim pa da se predstavim,ja sam djordje iz zmajeva,studiram ekonomiju u novom sadu,bavim se stocarstvom pomalo,i vocarstvom,hobi su mi lov i kinologija...i to bi bilo to za pocetak...poz. :D
 
Ok,pozdrav svim ovčarima koliko Vas ima :D U istim smo govnima pa aj malo da blejimo na ovom forumu,možda nas neko i razume!Ja sam Goran iz Čačka,po zanimanju veterinarski tehničar,zaposlen u struci već17 godina!Ako vas šta zanima slobodno pitajte,čisto sumnjam da ću Vam šta pomoći jer bolujemo od iste dolesti!!! :udri: Inače gajim Ille de France ovce na koje pustam ovna Romanova,a na njih terminalca Sharolea....Itd,itd,...Predpostavljam da Vas ovo zadnje ni ne zanima,ali ajde čisto da se zna.Pozz...
 
crni tekir je napisao(la):
cao,zovem se Aleksandar,iz Bajine Baste sam,imam 35 godina.Golubar sam vec 20 godina,nekada sam imao 2 alpske koze pa sam zbog vise sile morao da ih sklonim.Sada sam ponovo sagradio objekat,ali pravi zbog komsija pa sam kupio 1 alpsku kozu sa dvoje jaradi.Sad sam kobajagi opet kozar :D.Inace imam i nemacke ovcare,nisu bas pastirski raspolozeni al ajde :spavam:Veliki pozdrav uredniku i nadam se da cete me prihvatiti.TOLIKO ZA SADA,POZZ...
Dobro došao zemljak na ovaj forum i pozdrav za nove članove.
 
Dobro došli ljudi, al' nas ima! :D

Goran Ča je napisao(la):
Ok,pozdrav svim ovčarima koliko Vas ima :D U istim smo govnima pa aj malo da blejimo na ovom forumu,možda nas neko i razume!Ja sam Goran iz Čačka,po zanimanju veterinarski tehničar,zaposlen u struci već17 godina!Ako vas šta zanima slobodno pitajte,čisto sumnjam da ću Vam šta pomoći jer bolujemo od iste dolesti!!! :udri: Inače gajim Ille de France ovce na koje pustam ovna Romanova,a na njih terminalca Sharolea....Itd,itd,...Predpostavljam da Vas ovo zadnje ni ne zanima,ali ajde čisto da se zna.Pozz...

Goran Ča, u brabonjcima kolega. :haha: :ppozdrav:
 
Evo da se predstavim kao što je red.Zovem se Tika Bojičić,iz Veselinovaca.Svideo mi se ovaj forum jer tu može dosta da se nauči.Moje polje interesovanja je vočarstvo a najviše me interesuje leska i orasi.Posedujem zasade leske i oraha.Nadam se da ću razmenjivanjem iskustava naučiti nešto novo.
 
E popzdrav i od mene,zovem se Zoran inace sam iz Predejana[motel Predejane]gde inace i radim vec 26g. kao konobar.Inace malo se bavim poljoprivredom samo za svoje potrebe a toje kukurz na 20a,basta,onda ukrasne cetinare imam i malo sljiva oko300 sadnica,godisnje utovim nesto radu mesa i to je od prilike sve.od mehanizacije imam[skoro sam prodao tomu a kupio IMT uz malo dodavanja novca],jos neke kultivatore motorne testere sve u svemu ono sto treba jednom domacinstvu na selu.A ustvari zbog posla sve manje vremena imam da se posvecujem tim poslovima.Dragi prijatelji toliko za sada pozdrav iz predejana.Jos 12g do penzije. :ppozdrav:
 
mmmm je napisao(la):
Za pocetak da sve pozdravim pa da se predstavim,ja sam djordje iz zmajeva,studiram ekonomiju u novom sadu,bavim se stocarstvom pomalo,i vocarstvom,hobi su mi lov i kinologija...i to bi bilo to za pocetak...poz. :D

Posle mojih komšija iz Vrbasa i Zmajeva, evo još jedan iz opštine Vrbas (danas smo najbrojniji u predstavljanju). Bačko Dobro Polje se nalazi izmedu gore pomenuta dva mesta. Zovem se Željko bavim se fotografijom, proizvodnjom papirne galanterije, trgovinom. Pored navedenog imam i strug te sa kumom pomažemo ljudima da remontuju svoje mašine. Nekoliko mašina smo i napravili kum i ja. A u planu imam podizanje staklenika u bašti i zasad oko jednog jutra lešnika na njivi. Danima čitam ovaj forum, oduševljan sam prijateljskom atmosferom i nesebičnom podelom znanja. Bravo za sve. Nisam znao da postoji zanimanje u kome ljudi tako nesebično razmenjuju informacije.
 
zoran frenki je napisao(la):
E popzdrav i od mene,zovem se Zoran inace sam iz Predejana[motel Predejane]gde inace i radim vec 26g. kao konobar.Inace malo se bavim poljoprivredom samo za svoje potrebe a toje kukurz na 20a,basta,onda ukrasne cetinare imam i malo sljiva oko300 sadnica,godisnje utovim nesto radu mesa i to je od prilike sve.od mehanizacije imam[skoro sam prodao tomu a kupio IMT uz malo dodavanja novca],jos neke kultivatore motorne testere sve u svemu ono sto treba jednom domacinstvu na selu.A ustvari zbog posla sve manje vremena imam da se posvecujem tim poslovima.Dragi prijatelji toliko za sada pozdrav iz predejana.Jos 12g do penzije. :ppozdrav:
Pozdrav imenjače. Neka ti tih 12 godina do penzije što je moguće lepše prodju uz druženje sa nama na forumu. :cao:
 
ljudi svaka vam cast prisustvovao sam vasem jucerasnjem skupu pozvan sam bio kao gost od strane kuma on je vas clan(ljusa) najpre da se predstavim moje ime je bogic bosko iz lacarka sam kod sr mitrovice
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh