Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dobrodoslica novim korisnicima, nadam se da cete naci odgovore koje trazite kao i da cete se ukljuciti aktivno u diskusije vezane za oblasti u kojima imate znanja i iskustva.

Nisam znao da znam ovako nesto da napisem :sta:, ovo je bilo spontano! :ppozdrav:
 
Znam da je to ,zato sam i hteo da ga stavim ali dabe ja klikam meni samo izpise nesto bezveze i nikako da postavi ovu figuru :ppozdrav: vidi uspeo sam
 
LIMUN je napisao(la):
pozdrav svima ja sam Stevan Jankov iz Bavanista :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
pozdrav stevo
Post je spojen: [time]1295218438[/time]
_________________________________________________
2a3xx1.jpg
 
Pozdrav svima sa foruma. :cao:

Moje ime je Sasa i pisem vam iz Beograda.
Vec neko vreme citam forum i stvarno ima dosta informacija koje mogu da posluze pocetniku koji zeli da se bavi poljoprivredom i da se iz grada okrene prirodi.
 
Da se predstavim,ja sam Duška,treba mi pomoć,da li neko od Vas može da mi pošalje biznis plan za odgoj svinja? ::000::

Unapred,hvala ::000::
 
Pozdrav Svima!
Ja sam Čaba rođ.1985, iz Temerina, nedavno sam se registrovao na forumu, pa da vam se predstavim ... Bavim se proizvodnjom povrca... imam plastenike 1500 m2 i sad u izgradnji još 1000 m2 multitunela, i na otvoreno oko 1 ha. Ove godine završavam studije iz oblasti povrtarstva, diplomski rad mi je vezano za intenzivnu proizvodju paprike u zaštićenom prostoru...
Otvoren sam za svu temu što je vezano za proizvodnju povrća...
CAojavascript:void(0);
 
Zovem se Elkazevic Husein i iz kozarca sam maloga mjesta nedaleko od Prijedora bavim se stocarstvom i obradzujem negdje oko 200 duluma zemlje mislim da cemo veoma dobro suradjivati u sta sam se vec uvjerio odmah ste mi poslali odgovor na moje pitanje i to veoma cijenim nadam se dobrom suradjivanju i u nastavku
 
Pozdrav svima! Zovem se Kristian i pišem vam iz Bečeja.Interesuje me svinjarstvo.Trenutno se bavim tovom svinja(iz hobija).
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh