Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
...Pozdrav svim forumasima...Moje ime je Nikola,iz Vranja sam, imam 22god...Bavim se pcelarstvom...Pcele gajim na Dadan Blatovim kosnicama...Inace imam farmu za uzgoj prasadi-tovljenika nekih 150-200 komada ali je nazalost van funkcije :(
..A da malo se i zanimam za ovcarstvo..pa se mozda i tu oprobam...Veliki pozdrav ::namigivanje::
 
Pozz svima izvinjavam se moderatorima, za moje greske napravljena ne na forumu, ne zbog zlobe vec zelje da ucestvujem i neznanja. Zovem se Sinisa, zivim u Klenju, bavim se poljoprivredom, imam dosta mehanizacije, poneku inovaciju koju bih zeleo da podelim sa vama. :ppozdrav: :D
 
Svim novim clanovima zelim dobrodoslicu na najopsirniji sajt o poljoprivredi.Ovde mozete dosta toga nauciti kao i ja sam sto sam naucio,pitajte slobodno niko se nije naucen rodio a ni umro.Ima mnogo dobrih zemljoradnika,mehanicara i ljudi koji su tu da bi vam pomogli.U danasnje vreme ludo na ovu nestasicu novca a i svega ostaloga korisno je da se druzimo i pomognemo jedni drugima.Svako od nas zna po nesto i kad sve to ujedinite dobijete jednu solidno mocnu masineriju.Ako mislite da ste uglavnom gresili u odabiru necega ili da ste nesto lose radili i to je za nekoga pomoc jer neko ce vam pomoci da resite problem a vasa losa iskustva opet ce nekome dobro da dodju.Eto toliko od mene za dobrodoslicu i znajte da ovde funkcionise sistem ponude i potraznje,svako iskustvo moze da pomogne bilo da se nudi ili da se dobija.Sve je besplatno.Ali i oni sto misle da imaju sve ako imaju sredstava varaju se-to je primer ovaj forum gde nikog nista ne kosta a u mnogo cemu pomognemo jedni drugima ma koliko sitni bili u poljoprivredi.
 
Veliki pozdrav i najiskrenija dobrodošlica svima.
Poseban pozdrav za @nikolavr zbog pojačanja pčelarskog dela foruma i za @kacanin što je mlad i voli zemlju.Ovim delom rečenice si me kupio za ceo život.
Zemlju treba voleti u svakom pogledu i blago nama dok je vas mladih koji je volite. :D
 
Pozdrav svima.Zovem se Predrag, nov sam na forumu i zeleo bih da ucestvujem u svim razgovorima o tovu pilica.Za sada toliko. :cao:
 
Pozdrav za forumase zovem se Mladen iz djurdjina-okolina Subotice i bavim se ratarstvom.
 
Pozdrav svim forumasima,zovem se Zoran.Od skoro sam odgajivac ovnolikih orjasa,japanskih prepelica i ukrasne zivine a golubove imam vec duze vreme.Forum je odlican pratim ga vec neko vreme pa sam odlucio da vam se pridruzim :ppozdrav:
 
Pozdrav forumašima. Zovem se Nebojša i imam (nadam se-mislim) zanimljivu ideju, tj. proizvod za diskusiju i saradnju. Radi se o novom tipu osvetljenja za biljnu proizvodnju zaštićenog tipa. Proizvod je moj patent i uz malu potrošnju ima velike mogućnosti.
Za početak toliko, stojim na usluzi za sve vrste info-a članovima.
U Bogatiću imam plastenik, inače sam po struci elektroničar...
Poz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh