Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozdrav svim clanovima foruma.Zovem se Zlatko. Bavim se ratarstvom na oko 55k.j. i pruzanjem poljoprivrednim uslugama na jos oko 52 k.j.,inache na 19,5 k.j. mi je zastupljena organska proizvodnja
 
Evo da se predstavim jer sam to propustio ali ne iz lose namere zovem se Miroslav zivim na Zatiboru IDF mi je za sada hobi.Pozdrav svima...
 
Pomaze bog ljudi.Jas sam Danilo iz Crne Gore iz sela Previša opština Šavnik (sjever drzave ).Studiram poljoprivredni fakultet u Podgorici smjer stocarstvo.Veoma mi je drago sto sam clan ovog foruma.Jer je jako dobar i moze se dosta toga vidjeti i rijesiti razne probleeme i dobiti odgovore na postavljene pitanja.Unaprijed hvala. :bravo:
 
Pozdrav forumašima. Zovem se Nebojša i imam (nadam se-mislim) zanimljivu ideju i proizvod za diskusiju i saradnju. Radi se o novom tipu osvetljenja za biljnu proizvodnju zaštićenog tipa. Proizvod je moj patent i uz malu potrošnju ima velike mogućnosti.
Za početak toliko, stojim na usluzi za sve vrste info-a članovima.
U Bogatiću imam plastenik, inače sam po struci elektroničar...
Poz.
 
Samo napred novodošli članovi.Prvi korak je najvažniji - mislim predstaviti se - ali svi smo tako počinjali

:ppozdrav:
 
Pozdrav svima!Ja sam Stefan iz Sokobanje!Poceo sam da se bawim kunicarstwom od pre nekih 5 meseci!!To bi bilo to! :cao:
 
Ja sam Djordje iz kaca-Novi sad, bavim se poljoprivredim idem u poljoprivrednu skolu futog za veterinarskog tehnicara....volim zemljuu!!!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh