Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja sam Mirko Gvojic iz KLjajiceva.Imam 24 god,ozenjen,otac 16 mesecne devojcice Milice.Zavrsio sam srednju poljo masinsku,smer meh rukovalac poljo masina.Obozavam mehaniku inace sam zaposlen u radionici za alu i pvc stolariju,vec 5 god.OBOZAVAM VLADIMIRCE :D
 
Evo da se predstavim, zovem se Zoran, prijatelji me zovu žiki, nalazim se u okolici Osijeka i bavim se poljoprivredom. Imam torpeda 75, i 539, zatim rolo prešu rp12, nekoliko prikolica, rotodrljače, plug i ostale popratne priklučke da ne nebrajam svaki posebno... Imam 35 krava, zbog telaca koje tovim do 600 kg nakon čega ih prodam. Dvije krmače, uglavnom za vlastite potrebe (prasad, bekoni, tovljenici)... I da, imam 34 godine....
 
Da se i ja predstavim, zovem se Zoran iz okoline Leskovca, bavim se mehanikom i poljoprivredom, od mehanizacije imam dva zmaja 133 i 135 kao i samohodni berac bourgoin gm 3, par traktora i presa za tvrdo baliranje i niz prikljucnih masina, eto toliko za pocetak...
 
Zdravo,ja sam Aleksandar iz Titela sam,mesto kod Novog Sada.
Bavim se poljoprivredom i pomalo povrtarstvom.
Prosle godine sam napravio 2 plastenika povrsine 500 kvadrata.Sadim paradajz,krastavce i papriku.
 
Zdravo forumasi!Evo i ja da se predstavim,al za pocetak zelim vam uspesnu i rodnu godinu.Zovem se Zivan imam 28 godina i bavim se ratarstvom obradjujem oko 90 lanaca plodne banatske crnice najvise sejem kukuruz zatim secernu repu i po malo psenicu uglavnom sve obradjujem sam jedino u jesen imam pomoc oca koji prevozi kukuruz i secernu repu. Toliko za pocetak od mene,bice slika uskoro imam ih dosta sto od mehanizacije sto od ratarstva.Veliki POZDRAV iz ravnog BANATA! i :ppozdrav:
 
Zdravo,ja sam Dusan i interesujeme koliko se moze komada svinja drzati u tovu a da pri tome imam registrovano Poljoprivredno Gazdinstvo.
Hvala vam na odgovoru :D
 
stigao je jos jedna povrtar skrominim iskustvom,gajim povrce u zatvorenom,paradjiz, malo paprike i koji krastavac :)
Post je spojen: [time]1294686969[/time]
_________________________________________________
zaboravih da napomenom danas krenulo sejanje rasada istog povrca...
 
Bok ekipa,
ja sam Željko iz Hrvatske, okolica Ludbrega (inaće je to centar svijeta za one koji neznaju a oni koji znaju znaju i zašto je to tako :) ). Bavimo se tovom junadi (50 kom) i ratarstvom (cca 20ha)
ukratko to je to...
 
pozdrav svima...ja sam početnik bavim se malo poljoprivredom,malo šumom...mislim da bi mogao ovdje svašta naučiti..
 
pozdrav. zovem se Marko. dolazim iz slankamnena. ... bavim se ratarstvom i vocarstvom . imam voca preko 22 jutara ( 12-13 hektara) i ratarske zemlje 110 jutara,ulazem stalno u novu savremenu masineriju. zelim da podelim misljenje sa ljudima :D ::svaka cast::
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh