Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dobrodoslica novim,a pozdrav starim clanovima... :cao: :cao: :cao: :cao:
 
Pozdrav svim forumašima i HRISTOS SE RODI!
Da se predstavim ukratko:Zovem se Dejan Blagojević i živim u selu Smilovac, opština Ražanj! Poljoprivredom se bavim od kada znam za sebe! Obrađujemo zajedno sa ćaletom oko 10 ha! Pošto se nalazimo na geografskom području koje prelazi iz pomoravlja u planinski deo, poljoprivreda se kod nas uglavnom bazira na stočarstvo: svinjarstvo, govedarstvo, ovčarstvo. Uglavnom sve što proizvedemo od ratarskih proizvoda, koristimo za tov stoke, do koje uglavnom dobijamo prihod (prodaja)! Da napomenem samo da se ja bavim i pčelarstvom već 20 godina!
Od mehanizacije imam sledeće:
-traktor rus LTZ t-40 76.god
-traktor IMT 533 de lux 81.god
-prikolica jednoosovinka kiperka IMT-ova
-plugovi IMT 755
-plugovi (?) ne znam koji, nemaju nikakvu oznaku, okačiću sliku pa će neko već reći, inače oni su za rusa koji ih odlično vuče, neki u selu kažu da su Leskovački ali ja sumnjam u to.
-traktorska bočna kosačica IMT
-sakupljač sena FAHR ( balerina )
-balirka RVIERA CASALIS KR40 ( KUPLJENA 2002. G.)
-JOŠ SVAŠTA NEŠTO,DRUGOM PRILIKOM VIŠE!
 
pozdrav svima moje ime je filip
živim u koprivničkom ivancu pokraj koprivnice
imam od traktora same laser 90 turbo i zetor 4911
onda imam bmw e46 320d
imam kia pride 1.3
onda od vozila na 2 kotača imam aprilia rs 50,tomos atx,tomos automatik i tomos apn
sad da ne nabrajam još ostalo jer imam toga još podosta
 
Pozdrav, ja sam Radenko iz Užica. Imam 1000 kom. borovnice i oko 70 kom. šljive Č. rodna. 56 god.(malo li je)?
 
Rođen 1972. godine, srednju čkolu završio 1991. godine i stekao zvanje Veterinarski tehničar. Nakon toga 1992. upisao Filozofki fakultet i diplomirao 1999. godine sa zvanjem diplomirani profesor filozofije. Od 2003. godine radim U Zrenjaninska gimnazija i usput stekao zvanje profesora Građanskog vaspitanja. 2009. godine upisao master studije na Fakultetu političkih nauka, politička sociologija, a ovih dana očekujem da mi mentor odobri da branim master rad.
Imam plastenik, 13x5 metara u kojem je trenutno salata, voćnjak frtanj lanca, malo Il de france ovaca (koje su kod starca), i kod starca jednu junicu, i dosta živine.
Namera mi je da krenem ozbiljnije u proizvodnju jer je stanje u prosveti na rubu egzistencijalne podnošljivosti.
 
Pozdrav svima i evo kao što je red da se predstavim.Godište 64. zadnjih dvadesetak godina se bavim poljoprivredom ratarstvo, stočarstvo -tov pilića, proizvodnja stočne hrane - koncentrati, sojin griz, prodaja - poljoprivredna apoteka. Od mehanizacije- kombaj Zmaj 142, traktori IMT 560 i Torpedo 90, plug2 brazde, tanjirača, setvospremač 2.90, pneumatska sejačica 4 + 1 Nodet,prskalica RAU 660 litara, špartač 4 reda Panonija a ako sam nešto propustio dopunit ću drugi put. Inače forum je odličan i zato sam odlučio da se priključim.
 
Pozdrav. Ja sam Milan iz Grocke, imam 56 ari pod tresnjom i kajsijom, jednu frezu i zelju da ne prodam dedovinu vikendasima, nadam se uz Vasu pomoc.
 
Postovanje poljoprivrednici evo da se predstavim. Ja sam Srdjan zvani Zorz iz sela Petka kod Kostolca. Bavim se ratarstvom obradjujem oko 25 hektara, i sve me novo zanima. Ko ima nove ideje vezane za ratarstvo a i za sadnju lesnika jer i to planiram od ove godene, mozemo da razmenjujemo iskustva. Sretna slava svima koji slave sv. Stevana i nazdravlje.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh