Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Branko je napisao(la):
KishRobert je napisao(la):
branko is kaput!
:D :D

Gadno me je prevarilo kumovo vino......................



Roberte, volim te najvišeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...................................
UPS, kako ovo ne videh noćas? Ovo su novi momenti na forumu! De reci Branko koje je to vino da ga izbegnem, ako je moguće!! :ppozdrav:
 
Pozdrav svima.
Ja sam Nenad iz Lazarevca,imamo domaćinstvo do oko 10he u okolini Valjeva, pa smo otac i ja odlučili da gajimo ovce. Počeli smo pre dve godine.Plan nam je u ovoj godini osnujemo stado od 50 ovaca.Pošto smo novi u ovom poslu svaki savet i predlog je od velike koristi.
Pozdrav i srećna nova godina svima.
 
nenad75 je napisao(la):
Pozdrav svima.
Ja sam Nenad iz Lazarevca,imamo domaćinstvo do oko 10he u okolini Valjeva, pa smo otac i ja odlučili da gajimo ovce. Počeli smo pre dve godine.Plan nam je u ovoj godini osnujemo stado od 50 ovaca.Pošto smo novi u ovom poslu svaki savet i predlog je od velike koristi.
Pozdrav i srećna nova godina svima.

Nenade dobro došao.Ako si raspložen na p.p. mi pošalji lokaciju te parcele. :ppozdrav:
 
cukaneca je napisao(la):
Branko je napisao(la):
KishRobert je napisao(la):
branko is kaput!
:D :D

Gadno me je prevarilo kumovo vino......................



Roberte, volim te najvišeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...................................
UPS, kako ovo ne videh noćas? Ovo su novi momenti na forumu! De reci Branko koje je to vino da ga izbegnem, ako je moguće!! :ppozdrav:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=8VbdOsry98E[/youtube]
Luda noc !!! :ppozdrav: :veseljak:: ::vino::
 
Da se predstavim zovem se Dejan,iz Slavonskog Broda sam pomalo sam se poceo baviti kunicima.
Pozdrav svim clanovima foruma evo toliko zasad. ::svaka cast::
 
nenad75 je napisao(la):
Pozdrav svima.
Ja sam Nenad iz Lazarevca,imamo domaćinstvo do oko 10he u okolini Valjeva, pa smo otac i ja odlučili da gajimo ovce. Počeli smo pre dve godine.Plan nam je u ovoj godini osnujemo stado od 50 ovaca.Pošto smo novi u ovom poslu svaki savet i predlog je od velike koristi.
Pozdrav i srećna nova godina svima.

dobro dosao zemljak :bravo: :ppozdrav: ako budes imao stajnjaka za prodaju na vecu kolicinu sad znas kome da se obratis...................... :ppozdrav:
 
Da vam se predstavim,ja sam vlada iz topole sam,poceo sam da gajim kunice za svoje potrebe,pa svako novo saznanje je dobro doslo i naravno srecna nova,sve najbolje
 
Pozdrav! Da se predstavim: zovem se Mića i iz Beograda sam. Taksista po zanimanju i imam još par godina do penzije. Inače, onomad sam završio poljoprivredni fakultet, stočarski odsek, ali nisam nikada radio u struci. Jednostavno, nisu mi na početku ponudili adekvatnu nadoknadu za moj rad i moje znanje, tako da sam ostao na taksiju.
 
ja sam vec duze vrijeme na forumu al se nisam predstavio ja sam Elmir iz Gracanice sam imam 27 god bavim se sa svacim pomalo na ovaj forum sa doso jer je pun dobrih savjeta i iskustva drugi tako da sve na forumu srdacno pozdravljam
 
Pozz forumasi! Ev dobio sam za duznost od kolege peto1 da se predstavim pa da pocem :D
Ime mi je Maid,imam 17 god,idem u el.tehnicku skolu,3.razred!
Na forumu sam vec duze vremena ali kao gost,a sada ima da budem redovcni clan :D
Poljoprivredu volim,prvenstveno zivotinje,rad s njima i boravak u prirodi.
Hobi mi je uzgajanje kunica :)
Ako nekog jos nesto interesuje neka pita :D
Srdacan pozdrav :ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh