Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo da se i ja pretstavim zovem se Stevan i dugogodisnji sam odgajivac kunica(ovnolikih)
Voleo bih kontakte sa ostalim odgaivacima
Pozdrav svim forumasima!!!!!!!!!!!!!!!
 
Pozdrav svima. Ja sam Muncan Dorel iz Seleusa ( juzni banat). Radim 30-setak hektara svoje zemlje. Sejem kukuruz, suncokret, psenicu i jecam. Od mehanizacije imam traktore Torpedo 90 i Univerzal 45 i ,od skora, zitni kombajn Zmaj 142. Posedujem i svu prikljucnu mehanizaciju. Moje korisnicko ime ce biti > Doru < . Ziveli !!!
 
Pozdravljam sve nove članove i dobro došli na ovaj forum, koji je postao sastavni deo mojih dnevnih aktivnosti.
:ppozdrav:
 
Cao, ja sam momcilo iz zice kod kraljeva, mlad sam u ovom poslu to jest u poljoprivredi pa bi mi svaki savet i isakustvo dobro doslo, a upravo toga ovde ima dosta. Pozdrav iz zice
 
Pozdrav! Ja sam Slobodan, zivim i radim u Beogradu, a supruga mi je iz Skradjana kod Sapca. U to selo sam se zaljubio, delom sto nikad nisam imao babu i dedu na selu, pa da sam mogao da idem kod njih. Kupili smo ove godine 55 ari u njenom selu i tu bih hteo da posejem viljamovku.

Ovaj forum je fenomenalan, impresioniram sam znanjem kojim pojedini vladaju i nadam se da im necu previse dosadjivati svojim eventialnim pitanjima!

Zelim vam svima srecnu i rodnu Novu godinu! Uzdravlje!
 
Oj, Maro, Maro, Mariceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.......................................


Ma, volim te najviše.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh