Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vidim da je pitanje bontona pretsaviti se kad si nov na forumu, ja to nisam ucinio kad je trebalo a postirao sam par komentara, pa evo da ispravim gresku..

Ladomirov, Makedonija, 40-tak godina, profesionalno sam daleko od poljoprivrede, ono sam sto bi neki rekli vikend poljoprivrednik, interesuje me vocarstvo konkretnije kostunjavo voce, badem lesnik orah i sl.
Za sada toliko
Pozdrav
 
Pozdrav svim forumasima.Ja sam Darko iz Svilajnca,bavim se od svega po malo za svoju dusu,tu je zastupljeno ovcarstvo,vinogradarstvo,vocarstvo,povrtastvo.Imam salas na obliznjem brdu odakle se pogled prostire na celo pomoravlje,obozavam prirodu i zivotinje.Veliki sam zaljubljenik u lov.Planiram da se malo posvetim seoskom turizmu,ali otom potom.Pozdrav.
 
Dobar dan svima!
Zovem se Miškov Stevan, zivim i radim sa ocem na imanju u Titelu, obradjujemo oko 120 kj. zemlje...na kojoj uzgajamo psenicu, kukuruz i suncokret! posedujemo svu mehanizaciju i to:
- traktor belarus 1025.3
- traktor 560 89 god
- traktor 560 84 god
- plug alpler 3-brazni obrtac
- 2 x plug imt 757.20
- vučenu tanjiracu zmaj
- rasipac min djubriva vicon
- 4-redni spartac
- sejalicu kukuruznu 4-rednu nodet
- sejalicu zitnu imt
- 2 x prikolicu zmaj 489
- prikolicu kikinda 4t
- kombajn claas senator sa svim adapterima
- dvoredni berac zmaj 222
- prskalicu agromehanika 600l
- setvospremac 3.70m
... i jos dosta sitne mehanizacije
prijavio sam se na forum jer zaista ima dosta korisnih i zanimljivi informacija... i naravno pozdrav svim starim clanovina...eto toliko od mene!!! Ziveli...!!!
 
Malo sam pozurio pa sam ovo predsavljanje preskocio ali eve me tu :cao:
Sta da vam kazem stara prica radio u firmi , firma se raspala a da idem da radim za 10-15 hiljada u nekoj firmi kod privatnika od jutra do sutra - od toga nema nista ::jako_besan::
Zato sam ostao kod kuce malo radim zemlju malo hranim svinje ::000:: i to je to , kao sto znate nije sjajno ali nije ni toliko lose!?!
E pa to sam ja - ta Peera :cao: :ppozdrav:
 
Slazem se s vama,bolje ja da radim kako znam i umem nego da me neko zajebava!!
Pozdarv starim,a novi clanovi dobro nam dosli!!
 
Pozdrav svima!Kad sam zavrsio skolu odlucio da se bavim poljoprivredom i poceo sa 10kj zemlje a sada radim oko 70kj sto svoje sto u zakup a nadje se pomalo i usluzno :ppozdrav: :cao:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh