Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
razarach je napisao(la):
Pozdrav, ja sam Sasa, i od skoro cu biti vlasnik novog IMT 549DV, bavim se ovcarstvom i vocarstvom, posedujem i obradjujem nesto malo vise od 17 hektara
dobro dosao ajd kad stigne ta nova masina postavi koju fotografiju
 
pozdrav svima
ja sam Dejan iz okolice Osijeka,
nemam svoje imanje već radim u poljoprivrednoj firmi, većinu vremena kao traktorist, zanima me mehanizacija i građevine u poljoprivredi, a pogotovo razvoj mehanizacije kod nas tamo negdje od 1950 do 1990 godine. :cao:
 
pozdrav svim forumasima, ja sam iz zemun polja nemam ni ar svoje zemlje tako da svu hranu za stoku kupujem.. :) al zato imam salas od 20 ak ari i tu drzim svinje, ovce i kerove na prolece ce ako bog da biti i bikova... uclanio sam se radi novih poznanstava,unapredjenja znanja i tako dalje !! pozz :ppozdrav:
 
dobar dan , ja sam novi na ovom forumu i vidim da će mi se jako svidjeti , jer me jako zanimaju vaša iskustva na području mehanike, prvenstveno mislim na traktore MTZ, Torpedo i IMT...antonio183, okolina osijeka...pozdrav svima....
 
forum listam i citam sigurno godinu pa odluci da se registrujem.ako gdje pogrijesim ispravte me da nebi bilo istih i u buducnosti,ovo je sigurno mjesto za predstavi ti se pa da i to uradim.
zivim u Bosni tacnije u Poljani kod Tuzle,poljoprivredom se bavimo onako pomalo,ne obradjujemo puno zemlje pola hektara mozda malo vise,a radimo i usluzno.
 
prvo da se izvinim sto se nisam predstavio i za ta velika slova :cao: zovem se zoran imam 26 god zivim u lalicu pored odzaka,radim samo mojih 23 jutra zemlje i bavim se tovom svinja,ako jos nesto fali slobodno me ispravite :ppozdrav:
 
Veliki pozdrav svima.Moje ime je Sasa Beljic.Mesto stanovanja je Medvedja kod Trstenika.Proizvodim povrce u plastenicima na pov.od 2500 m2.Jedan sam od osnivaca" Prve agrarne asocijacije"(First Agrarian Association of Medvedja),udruzenja za savremeni razvoj poljoprivredne proizvodnje.Korisnicko ime Raka Radovic koristim kao priznanje coveku koji se uvek i nesebicno zalagao za bolji polozaj poljoprivrede i ljudi koji od nje zive.
 
pozdrav svima,od nedavno sam u poljoprivredi pa bih voleo da se druzim sa iskusnim poljoprivrednicima i saznam vise iz iskustva istih.
 
Pozrav.Evo i ja da se prestavim,Zovem se Zajo imam 25 god.zivim u Kosovo Metohiji-Pec,novi sam uzgajivac zivinarstva i kunicarstva.Imao sam veliku potrebu da nesto vise saznam i javio se na ovom forumu,za malo vremena saznao sam dosta toga citajuci na ovom forumu od ostalih kolega,i da priznam podosta mi je pomoglo...Srdacni pozdrav za kolege zivinarstva i kunicarstva!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh