Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
pozz svima,zovem se Dragan,iz okoline Sombora sam,veterinarski tehnicar sam po struci,radim u jednoj privatnoj veterinarskoj stanici!!!Ovde sam da bih saznao nesto novo...
 
pozdrav svima sa foruma.i ja sam novi clan zivm u Erdeviku srem.Bavim se poljoprivredom masinac sam po struci.nadam se da cu ponesto nauciti od vas,a mozda i vi ponesto od mene.za sada toliko.
 
Cao ljudi!Zovem se Sinisa i zivim u blizini Subotice.Metalostrugar sam po struci,a bavim se mehanikom,bravarijom,pomalo elektrikom i poljoprivredom. Pa evo doslo vreme da se predstavim i uclanim iako odavno pratim forum.
 
@ RadovanK

Ima samo mora malo da se potrudis i malo prelistas teme. Pa kad to sve uradis onda ces naci i sir i crnogorce, nemoj da si lenj oko citanja, Citanje moze da te prosvetli.

@ dipl.seljanka

Di ti zivis u NS da kod tebe sija sunce kod mene ceo dan sitna kisa zaliva.
 
zdravo svima ja sam Goran i drago mi je da sam sa vama bavim se poljoprivredrom i nadam se da cemo cuti i nauciti dosta toga jedni od drugih.
 
kavgarac je napisao(la):
pozdrav svima sa foruma.i ja sam novi clan zivm u Erdeviku srem.Bavim se poljoprivredom masinac sam po struci.nadam se da cu ponesto nauciti od vas,a mozda i vi ponesto od mene.za sada toliko.
dobro dosao komsija. nadam se da ces se lopo ovde odomaciti...
 
dobro vece ja sam milka canic,,salim se zovem se srdjan i iz pecinaca sam ,,
inace se bavim svim i svacim glavna delatnost mi je sad u ova lepa vremena poljoprivreda
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh