Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zdravo,ja sam Miroslav.imam 26 godina,iz Bijeljine sam.Citam savete i komentare sa foruma vec duzi period i mislim da su veoma korisni.pozz
 
E pa da se i ja upišem:
Ime: Nikola
Prezime: Dašić
Godište: 1975
Grad: Kragujevac
Struka: dipl. ekonomista
Drugo: Ostalo mi od oca par hektara zemlje u Dobrači (lepo selo), majka to ne može da održava a ja neću dozvoliti da zakorovi. To je razlog što sam se naglo, u 35-oj, zainteresovao za košenje, freziranje radi ravnjanja terena, podrezivanje i prskanje voća, a i sve više uživam u vremenu provedenom sa mojim Dobračanima...
Poruka svim forumašima: Bolje Vas našao!
 
Cao forumasi da se predstavim zovem se Andric Vladica zivim u Sapcu Poljoprivredom i uzgojom svinja se bavim 10 godina a od skora i uzgojom ovaca moja mala mini farma se nalazi u Ogaru kod Pecinaca veliki pozdrav za sve.
 
Pozdrav svim forumasima i urednistvu.
Duze vremena sam dolazio kao gost na sajt i mislim da je :D
Ja sam Dejan imam 36 godina zivim u Becu iz okoline Smedereva sam i tamo imam 2200 sadnica nektarine 1500 cokoti vinograda 250 visanja i 10ak pcelinjih drustava razumem se prilicno u podizanje i odrzavanje vocnjaka i vinograda koje planiram da sirim ove godine na jesen podizem zasad sljive i povecavam povrsinu pod nektarinom tako da sto znam podelicu sto me zanima pitacu :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Pozdrav!

Zovem se Miroslav Petković i živim u mz cerovica, opština Doboj,RS-BiH.Pratim ovaj forum već jedno duže vrijeme i riješio sam da se registrujem.

Dakle,zemlje imam prilično, uglavnom pogodne za uzgoj ovaca.Od mehanizacije se ne mogu baš pohvaliti,ali imam IMT 539 i nešto priključaka.Od životinja imam desetak odraslih ovaca.Pored ovaca zanimam se i uzgojem Srednjeazijskih ovčara,psima koji su vjekovni čuvari ovaca.



Jeste da nisam neki majstor u "sklapanju Postova" ali šta je tu je... :ppozdrav:
 
Zovem se Jovanovic Predrag iz Vince sam i bavim se po malo vocarstvom,tresnjama,a bavim se i proizvodnjom pecurke siitake
pozdrav svim clanovima
 
Puno pozdrava svima koji vole prirodu i životinje.

Moje ime je Viktor, živim u Srbobranu, Vojvodina.
Do sada smo se porodično bavili sa poljoprivredom i tu smo nalazili neki smisao.Aaaali ova situacija nas je malo propitala vredili rizikovati i uleteti u neki nesigurni biznis.Radili smo sve i svašta ali od sada nećemo tako. :zli: ::svaka cast::
 
Pozdrav svima na forumu, pratim vas vec duze vreme i dosta korisnih stvari sam cuo a neke i primenio. Bavim se proizvodnjom mleka i ratarstvom koje tu proizvodnju prati...
 
Aha, vidim ovdje se dva puta predstavlja, jednom u temi "članovi" i ovdje u caffe-u.


Od rođenja živim u stanu, nitko ne može birati gdje će biti rođen i gdje će ga roditelji podizati, ali konačno je došlo vrijeme da se dokopam prirodnijeg okoliša. Nakon "ljudskog mravinjaka" sad gotovo da nemam susjede, oko mene samo priroda, masline, sunce, plastenik, ptičice, osjećam se preporođen.

Ne mogu se baviti poljoprivredom profesionalno iz više razloga, nemam u nasljedstvu nikakvu zemlju, niti znanje, imam zahtjevnu struku itd. ali bih se uvijek volio baviti sa nekakvim hobi uzgojom bilo to povrće, koza, održavanje travnjaka, uzgajanje cvijeća itd.
 
Pozdrav i postovanje moderatorima kao i svim clanovima foruma.
Zovem se Ristic Nebojsa i po struci sam medicinski tehnicar,inace sam 1973 god.,i zanimaju me mnoge oblasti, te sam se s'toga i registrivao na Vas cenjeni forum.U nadi da cu dobiti pomoc i korisne savete od Vas jos jednom Vas sve pozdravljam.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh