Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
pozdrav ljudi ime mi je Damir inace sam iz okolice Zagreba.Od mehanizacije imam mtz 82 te moj stari t-40 i 558 po zanimanju i struci sam sumar,imam 25 godina,eto toliko za pocetak.
 
Moje ime je Mladen.Iz Sjenice sam i na dedovini uz pomoc komsije drzim malo ovaca i to tek od ove godine i zato sam posetio ovaj sajt i mnogo naucio novog i korisnog od vec prekaljenih u ovom poslu :cool: :cool:
 
Pozdrav svima.Zovem se Bojan.Iz Novog Sada sam.Par godina se bavim poljoprivredom.Obradjujem oko 30 hektara.Kukuruz,psenica,suncokret,.......:)
 
Ev i mene ovdje...

Moje ime je Selmir, zivim blizu Ugljevika u BiH/RS, po struci sam diplomirani inzenjer mašinstva a na jesen ću biti magistar (upravo prijavljujem temu). Sa ocem obradjujem 5ha zemlje od čega je 1ha ravan a ostalo baš i nije (mada nije ni mnogo brdovito). Posjedujemo IMT539 1982. godište (koji radi ko sat, al ima se i na njemu šta udesiti, al o tome kasnije). Na ovom forumu sam odnedavno, našao sam ga trazeći informacije o Belarus traktorima i mogu vas samo pohvaliti jer je forum odlično organizovan, pregledan, teme su izvanredne (spominju se i traktori koji su na drugim mjestima sasvim zanemareni i slično).

Odo sad trazit temu u kojoj mogu traziti informacije o uvozu traktora iz Srbije :)
 
cao ja sam milos iz bac palanke imam oko 2o kj zemlje sejem zito soju kukuruz i prosirivam stado ovaca il de frans korisnicko ime mi je milosica pozdrav za sve poljoprivredenike srbije
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh