Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozdrav svima.Zovem se Petar iz Lokava sam.Bavim se poljoprivredom od kad znam za sebe.obrađujem oko 22 hektara zemlje.Radim kao magacioner u zemljoradničkoj zadruzi u Lokvama.Oženjen,imam jednog sina (za sad) ::namigivanje::
 
Dobro dosli svi novi clanovi. Sve nas je vise i vise i to je jako dobro.
:cvetic: :cvetic:
 
pa ispustio sam iz vida ovu obavezu ali, evo, pokusacu da se predstavim...
iz Nisa sam, imam 52 godine i privatnik sam, naime bavim se prodajom ulja, delova i poljomehanizacije...
dakle moj interes da budem clan ovog foruma je visestruk
zovem se inace Zoran
pozdrav svima
 
pozdrav javljam se iz posavine posjedujem 30 hektara kukuruz pšenica zob uzgajam konje ovce ubuduče namjeravam se ozbiljno baviti uzgojem teladi-junica na otvorenomm drago mi je da mozemo razmijeniti mišljenjaa koja su jako korisnaa
 
Pozdrav!
Goran Corovic iz Backe Palanke.Da ispostujem red ovog foruma ,Svacim sam se u zivotu bavio.Po zanimanju sam auto mehanicar.Imam 45 god. Dok sam bio klinac cale me je "ganjao" da mu pomazem oko zemlje.Sad su se vremena promenila obrnuto je.Brat i ja smo dobili po 1 ha. zemlje .Dedovina!!! Ne zelim da je prodam.Imam parcelu od 0,5 ha.Pored asvaltnog puta.Tu sam iskopao bunar i napravio sistem za zalivanje.Praktikujem da sadim sto niko ne radi u okolini i sto ostvaruje bolji profit...
Pozdrav ::namigivanje::
 
Pozdrav svima na forumu zovem se Davor iz Mostara sam i početnik sam u ovčarstvu.
Nadam se da ćemo uzajamno jedni drugim biti od koristi .
Svako dobro svima želim. :cao:
 
Pozdrav svima zovem se Darko,zivim u Lipolistu nadomak Sapca.bavim se poljoprivredom od malih nogu,radio sam u par firmi ali tu sebe nisam pronasao,ma da ni poljoprivreda mi nije neka sto bi rekli stari 'DIKA' al sta je tu je.jedini forum na kom sam registrovan je upravo ovaj.nadam se dobrom druzenju i razmeni iskustava i misljenja.
 
ovaj forum je zaista prijatno iznenadjenje :D zovem se Slobodan, radim dedovinu u Tomasevcu i uzivam u tome... imam nesto u krvi od predaka volim miris zemlje...
Pozdrav za sve ljude dobre volje... :ppozdrav:
 
Evo i Ja da se predstavim pomalo obrnutim redom sam krenuo.
Iz Sombora sam dipl.ing.poljoprivrede-stocarski smer, radim u fsh u somboru. Imam svoju farmu alpskih, tj nemackih oplemenjenih koza, i dosta napora ulazem u proizvodnju sira i trziste. Porodica mi pomaze, imam oko 1.5ha obradive povrsine na kojoj pretezno sejemo lucerku, kukuruz, i sl sve za potrebe farme. Inace sam 1969 godiste.Pozdrav svima. Da dodam zovem se Aleksandar-Sasa.
1zfo6lv.jpg
 
Zdravo svima ja sam Dusan.Zivim u negotinskoj krajni (istok srbije).Poljoprivredom se bavi tek 2 god. i ovaj sajt mi veoma pomaze.Bavim se iskljucivo ratarstvom i obradjujem oko 30 ha zemlje.
 
Pozdarv svim clanovima

Da se predstavim,ja sam Dragan,dolazim iz R.srpske,tacnije Bijeljine,i bavim se uzgojem svinja i relativno sam nov u tom poslu,oko tri godine.Sto se tice foruma,odlican je sve pohvale,mnogo korisnih informacija pruzate i urednici i moderatori samo napred,svaka cast :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh