Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
pozdrav svima na forumu super stvar svaka cast :bravo:
 
Zdravo svima!
Ja sam Vladimir iz Užica, po zanimanju metalostrugar.Hobi mi je pčelarstvo.Forum je veoma dobar.Trenutno ga istražujem radi korisnih informacija.
:cao:
 
zdravo ja sam slavko iz kragujevca i dugo sam trazio nesto ovako nadam se da ce biti dobro jer sam odusevljen sa ovim temama inace ja pravim metle od sirka pa se nadam da cemo saradjivati ..slavko
Post je spojen: [time]1271457113[/time]
_________________________________________________
mozda gresim ili ne ali molim sve koji mogu da mi pomognu gde mogu kupiti sirak za metle i da li je to na ovoj temi slavko
 
Здраво, јас сум Златко се надевам дека многу ќе ми помогнете со Вашите теми
 
Pozdrav,ja sam Danijel iz Banatskog Novog Sela. Vec mesecima citam forum pa se aj da se uclanim,inace se bavim poljoprivredom i stocarstvom pa zanimaju me sve moguce (i nemoguce :haha: ) informacije iz ove oblasti... vidim da ima puno jako zanimljivih tema i slika. poz svima!
 
bran je napisao(la):
Здраво, јас сум Златко се надевам дека многу ќе ми помогнете со Вашите теми
Pozdrav za Zlatka.
Ti se Zlatko ubavo nadevaš i nie ke ti pomogneme samo smo mnogo nervozni deka e pri nas golema psihoekonomska kriza sem ako imaš sreća nekoga da zbaraš koj nee nervozan. :cao:
 
Zdravo svima,ja sam Nesa iz Svilajnca,evo naletoh na ovaj forum slucajno- trazio nesto o tovnim kunicima ,vidim ovde ima interes.stvari pa sam se registrovao,inace privatnik sam (prodaja mebl stofova,sundjera-sve za tapetarstvo-tapaciranje ,onda -posedujem bilborde pored autoputa Bg-Nis,koje iznajmljujem (dobro ovo predstavljanje :D..odmah i reklama ::novac:: ),i bavim se odgojem jedne prelepe rase pasa Labrador Retriver.Za sve ovo imam i web stranice,pa ako mogu negde da postavim npr. u potpisu i sl postavicu adrese...i tako pozz za sve forumase sa ovog foruma,nadam se da cu naci ovde neke korisne stvari,a ujedno ako nekom budem od koristi-jos bolje..pozz!!!
 
Cao svima Zovem se Rajko....Iz Feketica sam iz Vojvodine
bavim se od skora vinogradarstvom i vocrastvom...
imam par hektara vinograda i oko hektar vocnjaka...planiram i da prosirujem..
nadam se lepom druzenju i saradnji....
toliko za sada....naravno sve pohvale za forum...Pozdrav!!
 
Pozdrav svima!!!! Ja sam Aleksa iz okoline cacka i poljoprivredom se bavim iz hobija, drago mi je da postoji ovakav forum na kojem se moze nauciti mnogo stvari. POZDRAV :ppozdrav:
 
Pozdrav svima! Ovo je pravo mesto za mene! Ja sam Luka iz okoline Pozege i drago mi je da postoji ovakav forum na kojem se mogu nauciti mnogo stvari. POZDRAV !!! :D
 
Pozdrav za sve forumase,ja se zovem Radoslav i bavim se svim i svacim,a pocetnik sam u tovu bikova pa bi mi godile svakakve informacije u vezi tova. ::svaka cast:: ::svaka cast:: ::svaka cast::
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh