Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
E sada i ja,ja sam Marko,iz okolina Uba,primarno me interesuje svinjarstvo ali svaki dobar savet i iz neke druge proizvodne grane nece biti od stete,zato smo valjda tu!
 
Zdravo svima! Ja sam Natasa iz Podgorice. Ovdje nas ili malo ima ili uopste nema, nas iz Crne Gore? Nismo neki radnici, znate i sami.:) Ja imam farmu koka nosilja a sad se nosim mislju da napravim plastenik zbog jagoda a i sampinjoni me interesuju. Tako sam i nasla forum, trazeci informacije o sampinjonima...
Druzimo se!
P.S. Kako da promijenim ime? Ovo Lady
 
Pozdrav Natasa i dobro nam dosla. Na pravom si mestu,ovde ces naci sve sto te zanima :ppozdrav:
 
Zdravo, ja sam Hanza, ko zna nemački zna kako je po naški a ko nezna, nije ni važno.
Hteo sam da budem poljoprivrednik ali sam zakasnio a nisam ni nasledio, pa sada kao penzioner čeprkam po bašti i pokušavam nešto sa zečevima.
 
pozdrav ja sam brano,pomalo se bavim poljoprivredom i to uglavnom zivinarstvom tako da mi svaka informacija dobro dodje pogotovo ako se radi o nekoj ustedi. mislim da na ovom forumu ima informacija za sve sto me zanima jer sam cesto pregledavao kao gost.jos jedan pozdrav za sve poljoprivrednike
 
:ppozdrav:bok da se predstavim ja sam brico i veoma mi je drago sto sam se registrirao jer mislim da se ovdje može
dobiti puno korisni informacija
 
Poz, ja sam Marko iz okoline Topole (sumadijske) tacnije Satornje.
Imam oko 15000 kom brojlera cobb 500 i nadam se da cu ovde dobiti neki savet za bolji odgoj,a verovatno ce i moji saveti biti od koristi nekome.
Sajt (forum) je odlican, drago mi je sto nesto ovako postoji :D
 
Pozdrav svim clanovima foruma,zovem se Nikola i hvala vam na korisnim informacijama,forum vam je super,uzgred hobi mi je uzgoj povrca pa se nadam da cu buduce probleme lako resavati uz vasu pomoc.{Izvinite sto se nisam prvo predstavio pa postavio pitanje} Poz.. :cao:
 
Dobro vece svima,
Danas sam se prijavila ovde jel imam par pitanja,ja se nerazumem u poljoprivredu,niti u stocarstvo,moja sestra se amaterski i najvise za svoje potrebe bavi tim.Postavila sam pitanje o kokama.
Ako nesto pogresim nemoj te mi zameriti.
Puno vas sve pozdravljam
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh