Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dobro dosao SHAIN vreme je bilo da nam se pridruzis :ppozdrav: :cao: :D Pozdrav poseban MONTOYI a i svima novim i starim clanovima. :cao:
 
:bravo:Evo da održim reč i da se po drugi put predstavim. Iz BGD-a sam. Zaludjenik za životinje i seoski način života pa me zato i ima na ovom poljoinfo forumu. Volim da čitam mišljenja iz različitih oblasti. Može se dosta naučiti, i videti interesantnih slika. Volim kad ljudi imaju neki hobi a posebno volim one koji se bave životinjama. Ako nekog još nešto interesuje nek pita jer neznam šta da još napišem. A da imam "farmu" od 2 koze i 30 koka + 2 kauboja (petla) pirgana. Pozdrav
 
jojojo!

rwmoso.gif


Dobro došao! :cao:
 
Zovem se Slobodan zivim u MACVI poljoprivredom se bavim zadnjih 15-tak godina i vrsim usluzne radnje . Od masina imam 2 traktora i svu potrebnu mehanizaciju za obradu zemlje osim kombaja mada mi je i to u planu da kupim. :veseljak::
 
Tražio sam nešto po netu i google me je poslao na ovu adresu.Pošto sam video da ovde ima dosta zanimljivih tema, ali i dosta mojih "Novobečejaca" rešio sam da vam se pridružim. Kao što sam i napomenuo ja sam iz Novog Bečeja i nadam se da ćemo ubuduće fino ćaskati.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh