Za motoriste, Koji motocikl vozite?

Nisu.
Ako niko u bivšoj Yu nije uspeo da konstruiše bilo šta, nebi ni oni uspeli.
Jednostavno, taj sistem nije dozvoljavao inovacije. Mogao si samo da kopiraš regularno kupljene licence.
Ako ti nad glavom non stop visi neki brkati udbaš u kožnom kaputu, složićeš se da nije baš inspirativno za smišljanje i razvoj bilo čega..
 
Pozdrav svima, vozim tomos a35 sprint 2003. godište
https://postimg.cc/kVwM02x1]

IMG-20210922-144849.jpg
[/URL][/url]
 
Pozdrav svim forumasima vozim APN6S iz 2004 godine, imam problem gasi se pod ler gas skidao sam karburator cistio i sve mi tu deluje ok sraf za ler gas zavrnut do kraja i opet se gasi pali dobro, vuce razmisljam da promenim karburator.
 
To bi trebalo da je Dellorto?
Kod nas sa njim stvarno radi kao satic.
Pokusaj sa zamenom svecice pa polako jedno po jedno, stelovanje, druge dizne...
Sta moze otici a da bi morao ceo karb drugi?
Kad sam vec u temi, evo sprema se za sezonu polako

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
2e0ca234de702d9bd153aec64af2628e.jpg
 
Тај "глупави Делорто" је мало другачији од нормалних карбова. Пре замене, ја бих га детљано очистио, јер има места где може да му се формира као неки каменац који може да зачепи неки ситан отвор (не мислим само на дизну, већ и на оних пар отвора на цевчици која пролази кроз грло карба). ПОшто јоп увек није сетона, ја бих расклопио карб и само тело убацио у нпр. сирће на недељу дана, па потом детљно прање.
 
Bing ide duplo bolje ali dupo vise i popije.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Ма тај "Делорто" није нормалан! То к'о да су за косилицу правили, за неке моторе који константно раде на истом броју обртаја.
 
Slican sam nasao na jednoj staroj Italijanskoj kosilici telo je isto samo te rupice nisu iste , a izduvavao sam ga kompresorom mozda bi bilo pametno da ga ocistim u ultrazvucnu kadu.
 
Ja sam pre par g nabavio APN 6s koji je staho 5-6-7 g ni vlasnik ne zna koliko iako je imao oko 3000 km nije bilo trika da upali i proradi karburator.
Bio sam u CH te zime i tamo naletim na nekom sajtu na delorto ,pašanac ga naruči i stigne mi za par dana tamo na adresu na kojoj sam bio,ugradio evo radi ko sat.
Brkin je ugradio 5 brzinu i malo ga pregledao sada radi ko sat.
Nažalost prelazim na struju ne zbog cene goriva več zbog kategorije,obrijao me sudija na suvo.
 
Ja sam pre par g nabavio APN 6s koji je staho 5-6-7 g ni vlasnik ne zna koliko iako je imao oko 3000 km nije bilo trika da upali i proradi karburator.
Bio sam u CH te zime i tamo naletim na nekom sajtu na delorto ,pašanac ga naruči i stigne mi za par dana tamo na adresu na kojoj sam bio,ugradio evo radi ko sat.
Brkin je ugradio 5 brzinu i malo ga pregledao sada radi ko sat.
Nažalost prelazim na struju ne zbog cene goriva več zbog kategorije,obrijao me sudija na suvo.
Koliko si platio kaznu?
Ja nisam prosle godine ni jednom zbog toga ni isterao apn. Sad gledam neki mtb da kupim da imam mesto motora.
 
Kazne su bile tri iako je policajac pisao samo jednu,za neregistrovao vozilo.Kanncelarijiski činovnik me je proverio u bazi i utvrdio da ne posedujem A kategoriju.A treća je upisana da sam upravlja motorom i da se nisam zaustavio na nekoj adresi na kojoj nisam bio.Verovatno im je neko pobegao pa su mene upisali(to je trebalo da se dokazuje...),ili su me negde iz daljine videli a adresu su napisali koju su mislili.
Sudija je bio razuman čovek pa mi je objasnio da me sleduje 20 bodova i oko 100000 dinara kazne ali najgora stvar u svemu je što još jedan prekršaj ode dozvola što znači bar tri g od tog dana ne bi smeo ni traktor da vozim e tu me je zaledio.
Dve mi je kazne spojio u jednu kao produženi prekršaj a jednu me oslobodio,tako da je kazna bila 20000 din,6 bodova i obečanje da se nećemo više gledati zbog motora.
Najviše mi krivo što sam išao sa kopanja ,nosio sam motiku, čizme ,bio mokar od rose nikad kroz centar nisam prošao uglavnom pređem put ili malo po asfaltu dok ne uhvatim atar ali džabe policajac nije imao razumevanja.
 
Zar za Apn nije am kategorija?

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh