Za motoriste, Koji motocikl vozite?

V Strom odlična mašina, dobar i za putovanje i za van asfalta. Naći dobar polovan i samo lagano gas.

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 
Taj benelli je mozda kineski napredak ali ipak pretezak ,u kineske kocnice nebi vjerovao bas pogotovo sto sam pocetnik a on preeetezak , jbt tezi od bmwa , abs prastari boschov bolje da ga nema . Mozda nisam upravu . Cijenim pokoc pogotovo ako ga je neko duze vozio.
 
Ako ti se V Strom uklapa u budzet pazari ga bez razmisljanja..mocices da imas i suvozaca sa koferima 😉
 
Мали "Стром" добар, ал' кажу да је бољи кад га возиш соло. За двоје је велики "Стром".

Ако би хтео да лепо седиш, не у пози фетуса, можда би ти се допала "Хонда Довил".

А онај "Бенели" је у најамњу руку нормалан буџетни мотоцикл. Кинези који купили "Бенелија", "Ћијенћијан", су огромна и озбиљна фирма, а "Бенели" им је перјаница, па не "секу кривине". Једино је питање сервиса и делова код нас.
 
Koliko sam primetio V STROM svi hvale, a mnogi i voze. Tako da ako nadjes dobar polovan sto da ne. Ako ti pare nisu bitne kupi i nov, jos bolje.
Sto se BMW-a tice mislim da su to jedini motori koje svaki motorista sanja. Za njih 60-70 hiljada nista posebno. Bio je nekad davno tekst u SAT PLUS R 1200 GS posle 50000 km i koliko se secam odlicno se pokazao na tom testu. Tako da nisu za izbegavanje.
 
Наведена цена је 8500 €. А опрема?
Бенели је озбиљно померио границе уложено-добијено. Да купујем нов само овај мотоцикл.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Ako je samo enduro u opticaju onda nema puno razmišljanja V strom, GS, Tenere ili Afrika i to je to.
 
Чек'... кад се помињу Кинези, да ли се код, осим квадова, нас продају и "Чунг Фенгови" мотоцикли? И они су пре пар година показали неки "стромолики" са двоцевком од 650 кубова.
 
Nazad
Vrh