Za motoriste, Koji motocikl vozite?

Ja sam oko nove godine uzeo hondu VTR 1000.
Nisam ga ni probao. Stoji u garazi i ceka proleće.
 
A sto si odustao od Horneta?
Mali je to motor gabaritno za mene. Jako vozan i lep ali mi nije prijao. I sedište mu je prethodni vlasnik spustio tako da sam ga na silu vozio.
Ova Honda VTR mi mnogo bolje leži,a i zvuk V motora je brutalan. Nema ko se ne okrene kad prodje. Hornet je radio tiho ko neki skuter.
 
Zavrsices ti na kraju na africi...
Znam na šta misliš ali moram:
svi bi hteli da završe na Africi...
b612220255efb2380f83c2f328e01ff7.jpg
 
Један круг па нек изгинем

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Od 2008 kada je kinez kupljen nov-zamenjena 2 akumulatora,lanac i redovno ulje svake godine...svecica je jos fabricka.80% atarski put.za taj novac...
Moze se reci da nam je odrzavanje bilo slicno, doduse ja sam na 4tom akumulatoru. Isto je 2008 godiste, kupljen od clana foruma 2013te sa 1100km na satu, trenutno ima nesto preko 18000km na satu. Motor izmisljen za nas poljoprivrednike, a moze i u grad sa njim...

Poslato sa LDN-L21 pomoću Tapatoka
 
Bas gledam za polaganje za a1,ko ima am cena je oko 20000 din i moze se voziti do 125 cc.
A am ima svako ko je po starom polozio za b.
Ko je po novom polozio za b,nema am i tu je cena dosta veca
 
Ja imam APN 6S '88. godiste i za njega pise da mu je najveca brzina 49,5 km/h. A ne moze sad ni jedan da se vozi sa B kategorijom, vec sa AM. Ko je ranije imao B ili PSP njemu je u novu dozvolu upisana AM kategorija.
 
Da, sa am, u pravu si kolega, , ja sam to prekrojio posto sam ranije polagao za b.

Znaci nista od ovoga
 
Neverovatno u našoj opštini niko neželi da uradi tehnički pregled za moped.Neki nemaju valjke drugi rade motocikle ali mopede neće.Imam pjadjio poštarski i navodno on prelazi 45 km/h jer su poskidali svi blokade i neće da rade da im sutra kao zatvore tehnički pregled.Šta koga boli uvo koliko motor moze da razvije bitno je koliko kubika ima i kolika mu je snaga.Jedni kažu idi u Zrenjanin,drugi u Žabalj,treći u Novi Sad.
 
Razmisljam o nekom enduru ljetos za malo putovanja . Nisam nikad imao motor a sad dolazi vrijeme . Neki zovu kriza srednjih godina a ja to nebi tako rekao nego normalan tok. Posto sam pocetnik a i nebi da mi stane negdje slucajno pogotovo dalje isao bi na nov ili sa manjom km ali da nebude razlika u cijeni zanemarljiva kako kod nas zna da buee cesto npr nov 10000e a sa 40000km 7000e pa onda bolje se nategnuti pa uzeti nov. Najradije bi bmw gs ali mi preskup pa mi onda dodje suzuki v strom 650 nov je oko 8500e ili ako naleti bas dobar polovan. Sta mislite o ovom motoru?
 
Nazad
Vrh