Zaštita šljive u cvetu

Znači opet sam u pravu :) Nisi siguran, znači neozbiljan si i ne treba shvatati tvoje teze ozbiljnim, pardon, hipoteze.
Ok, po ko zna koji put ovo ponavljam, ali očigledno samo tebi ne ulazi u glavu, nisam agronom niti profesionalac niti se želim prikazati u tom svijetlu.

"Opsjednutost prikazivanja poznavaoca", brajo šta ti lupaš? Hajde počni opet čitati od početka ovaj odgovor, ili da opet ponovim?

Sumnja na riječ "vjerovatno" - polovična tvrdnja (U ovom slučaju se tražilo znanje na konkretno pitanje). Nemoj da ti govorim koliko je to loše. Sam si se javio da odgovoriš prvi, ajde ok, ispalo je na kraju da si se javio prvi da kažeš da ne znaš odgovor :) ali je štos što vrlo često, upravo na ovakav način u mnogim temama dokazuješ da nešto znaš a lupaš.
 
Predlažem da otvorimo novu temu.
Gvozdeni-ostali raprave i nesuglasice!

Pa zar to tako izgleda?
Ja ne vidim sebe protiv ostalih samo ne mogu, a i ne zelim, da ocutim ono sto vidim.

A hvala ti za podrsku.

Joseva (kod Kamenice? )

Pobio si pcele al valjda nisu tvoje :)

A za signum, prilicno skup preparat a koncentracija je mogla da bude malo jaca, medjutim posto ces verovatno posle ove kise ponovo prskati nije velika greska.
Kupi bre nesto jeftinije :)
 
Predlažem da otvorimo novu temu.
Gvozdeni-ostali raprave i nesuglasice!
Nadam se da nam onda teme neće ići u off a svi koji imaju nešto za raspravu pravac u tu temu.
Inače možda će biti ljutih ali ja podržavam Gvozdenog :cao:

Može, jedino što bi gvozdeni tamo bio sam, a ovdje se čovjek nameće. :)
 
Nisi siguran, znači neozbiljan si
Hehe
Evo ga :)
Pa sto bre ne cutis, samo se sramotis ovako?
Sam si se javio da odgovoriš prvi
Ne, nego me covek pitao.

da nešto znaš a lupaš.
Hajde jedan primer toga.

Znam ja da je tebi povredjena sujeta, vidi se to, ali eto ima nas bezobraznih koji sujetne a neznalice bas vole da provociraju.

a ovdje se čovjek nameće.
Umesto da pusti tebe da se pises i o onome o cemu pojma nemas.
 
Sujeta.. šta ti sebi umišljaš. Lupaš kao od "gvozdenu" kantu. Od onih kapija od nekoliko stotina eura, kao problem, al te razumjem u potpunosti i nije ti lako. :)
 
Mozemo i o tim kapijama jer ja naravno i dalje tvrdim da su metalne orgade izmedju tabli u vocnjacima i skupe kapije na njima zaista visak (da, visak, nisam rekao problem:) a ti hajde navedi njihovu upotrebnu funkciju pa dokazi da nisam u pravu.

Kako se osecas dok trazis bilo kakvu gresku u svim mojim komentarima i ne na;azis je vec jednan nevazan detalj uzimas kao neki dokaz a i njega moras da krivotvoris? :)

poceo si, sad vidi sta ces :)
 
@valhalla veži ovog vučijaka da nebih ostao bez njega aš lep pas, a lepo ti to cepaš sa ferdžom... ::namigivanje::

@luka kv znam da nanose velike štete, ali kažeš da kod nas cveta uvek pre nego kod vas bar 10 dana pa te zato pitam da li su mrazevi česti kod vas ? :ppozdrav:
dosta cesti.danas sam se vratio iz niksica,tamo sneg razvalio. na 15 km od niksica prema pluzinama jutros bilo 30 cm snega
 
Uh, jel to neki dvoboj? Da, nemam važnija posla nego kopati po tvojim komentarima. Natim na tvoj komentar u temama pa vidim da nekad lupaš. Kapije..pa sve si rekao s njima o sebi :) Ja te ne moram uljepšavati. Otišli smo daleko u off, stoga ja ovdje završavam, jer tema je šljiva. Ne bi me sad čudio tvoj komentar povlačiš se ovo ono... kao što inače završavaš diskusije, i ne bih dalje sad i to komentarisao. Al ona prva osobina te dovoljno krasi. :) Pozdrav!
 
pa vidim da nekad lupaš

Kad i sta?

Kapije..pa sve si rekao s njima o sebi

Sta sam time rekao o sebi?

Ah da, ti ovde zavrsavas.
Trebao si to ranije da ucinis ako ti je do teme jer ti si je prvi istrolovao.

Nije tebi do teme vec do sujete, jasno se vidi.
A kako cu i kad cu ja zavrstiti pisanje ostavi meni da odlucim jer taj pokusaj da se unapred ogradis je jasan dokaz nemoci, bar onima koji imaju malo vise iskustva u ovakvom vidu komunikacije.

I ako vec zavrsavamo evo jedno obecanje za ubuduce:
Praticu tvoje komentare i svaku gresku naglasiti,pazi sta pises.
Pozdrav.
 
ufgyfdxcgjhgvhbjnl
ghbnikuj'ol[no'l
fjygojihborhbi
8vqcg2.jpg
 
Zar ti ne ode ? :)

I da, upuceno i drugima i odrzano obecanje, secas se ti iako ne pratis moje komentare kako rece:)

Hehe Vocaru vocaru, providis se :)
Ides li, da se ne pozdravljamo prilikom svakog komentara?
 
jiehjhpbei
ob
ob

hrtjipjihporehjirjhi
jiphehiejopjihehjeipHEJP
[HHEHPJEHPHHPJIOHRogwr
OHUBROBOBIOLBN



s
Smorili ste.....
BRE....
 
Nismo o temama pricali vec o pojedinim kometratorima :)
Ali nema veze, sve je u redu (osim onoga sto si mi ostao duzan, a to je da objasnis sta sam pogresio kad sam rekao da su one ograde i kapije nepotrebne i da su visak, ali to mozes i drugi put, potseticu te)
Da mi idemo ipak,a ? :)

Odoh ja a ti razmisli do sutra.
Pozdravljam te i pripazi.
 
Nazad
Vrh