YTO

  • Začetnik teme Kristi
  • Datum pokretanja
Da li neko zna gde se moze nabaviti hladnjak za 455 a da nije Agrovojvodina/
 
Zorge sad sam ga zvao pa ce da javi da li moze da nabavi .Mamu im kinesku to je skroz ludo kao da su na svaki traktor stavljali razlicite hladnjake.
 
А ако је баш дефицитарна ствар, јеси ли размишљао да потражиш нешто што је доступно, сличних капацитета/габарита од Бог те пита какве друге технике, па ако мораш да се зезаш са носачима и провођењем црева, онда да се зезаш, али ипак направиш?
 
Ne znam da li neko pravi hladnjake po uzoru ili samo sace jer njemu su kade na srafove.Hladnjak je aluminijumski i to tako tanak da celije jednostavno pucaju.Zamazem ga sa tecnim metalom i to drzi dok nepukne na drugo mesto.
 
Cuo sam za nekog cini mi se iz Kragujevca da popravlja i pravi sve moguce hladnjake po meri, probacu da nadjem kontakt. Takodje mislim da Kiler i Ikaterm to rade
 
Poslednja izmena:
Momci gde da uzmem vrata za Kineza da nije Boža i agrovojvodina
Jel paše od onih lovol jesu to iste kabine??


Sent from my moto e5 using Tapatalk
 
Momci gde da uzmem vrata za Kineza da nije Boža i agrovojvodina
Jel paše od onih lovol jesu to iste kabine??


Sent from my moto e5 using Tapatalk

Jesi zvao Goran staklo iz Pančeva.
Oni su se izverzirali nema za šta ne prave stakla. Ja sam 2 puta za moju kocku uzimao kod njih.
Jest da je ovo novo više ovalno sad ali možda su uzeli model i počeli da rade.
 
Serviser za YTO svraćao da podesi kvačilo, nije odvajlo kardan. Podesio na polugama tj. Smanjio prazan hod papučice, sad kretanje (prvi stepen) hvata skroz na vrhu, a kardan (drugi stepen) odvaja skroz na dnu, zadnji centimetar pedale.
Meni je to čudno. Pitam ga da nije loše poštelovan zazor u samom kvačilu (znam kako je kod IMT) on kaže da je to dobro. Mislim da mu je bilo mrsko otvarati.
Ima li ko iskustva s tim?
Kako kod vas odvaja kvačilo?
Kolika je razlika na pedalu između prvog i drugog stepena?
 
Tako je i kod mene, i ni meni se ne sviđa.. Doduše ja sam kvačilo spržio u voćnjaku, nešto sam se sa mulčerom zeznuo, pa sam sam štelovao,i evo već 400 sati čekam da cerkne pa da ga menjam, a ono neće pa neće, drugi stepen hvata na samom dnu a prvi nekad gore, nekad na sredini, stalno se menja, zato me i nervira, i tvrdo je od samog početka, valjda je takva korpa, šta znam..
 
Tako je i kod mene, i ni meni se ne sviđa.. Doduše ja sam kvačilo spržio u voćnjaku, nešto sam se sa mulčerom zeznuo, pa sam sam štelovao,i evo već 400 sati čekam da cerkne pa da ga menjam, a ono neće pa neće, drugi stepen hvata na samom dnu a prvi nekad gore, nekad na sredini, stalno se menja, zato me i nervira, i tvrdo je od samog početka, valjda je takva korpa, šta znam..
Jel ima i on one vijke i kontra matice za podešavanje drugog stepena, slično kao na IMT.
Jesi tu pokušavao podesiti da drugi stepen bude malo viši. Koliki je zazor?
Ja planiram čim uhvatim vremena provjeri kod mene koliki je zazor.
 
Вероватно су ту кардански зглобови највеће ограничење. Вероватно да ту има још места да се повећа аншлаг, али ти зглобови имају своје лимите...
 
Nazad
Vrh