YTO

  • Začetnik teme Kristi
  • Datum pokretanja
Ima sada 24/8 menjač.Ugradili su mu još jedan reduktor kako kažu.To je jedina izmena.Ranije je menjač bio 12/4.
 
Da li neko zna koji još proizvodjač i bilo bi lepo koja šifra proizvodjača može da zameni fabrički filter ulja na yto 504?
Fabrički kineski filter ima oznaku JX85100C.
Hvala.
 
po tom broju sam nasao filter ista cena kao i u av s tim da me covek napao odakle meni ideja da takav filter ide na traktor kad je to kataloski broj za kamione i gradjevinske masine jos sam ispao i kriv sto zovem
 
je l uzimao neko u skorije vreme yto x1204 ?
ja sam planirao da uzmem.. ovaj novi sto ide 40 km/h. od kog godista ubacuju taj reduktor da ide brze? samo u ove nove ili ima sad i nekih starijih sa tim reduktorom?

Послато са moto g(7) power помоћу Тапатока
 
Planiram ja 1304.Reduktor ide u nove od ove godine.Sada je akcija sa popustom od 900.000 rsd do juna meseca a 1204 košta 31.300 e sa pdv i 24/8 menjačem dok za 1304 nisam još pitao.
 
da, tako kazu u agrovojvodini za cenu. ali isporuka tek u oktobru :( nisam ih pitao da li pomocno sediste ide u "osnovnoj" opremi? na nekim slikama ga ima, na nekim ne. vidim da ima gramer sediste, tegove, klimu, radio, 6 izvoda za hidrauliku, kompresor sa instalacijom za prikolicu.. vidim da ima siber na krovu, za razliku od starijih modela.. jedino mi se ne svidja sto moram toliko cekati. koliko sam proverio, nema ga nigde trenutno u srbiji?

Послато са moto g(7) power помоћу Тапатока
 
koliko ja znam nije, farovi su mu na gornjem delu haube.

Послато са moto g(7) power помоћу Тапатока
 
kazu da ce im stici u toku sl nedelje jedan sa "sporim" menjacem. osim toga, sve je isto. ja cu svakako ici da se raspitam za detalje pa ga mogu i slikati.

Послато са moto g(7) power помоћу Тапатока
 
da li neko ima ili je imao problem kod ukljucivanja kardana na x904(2019god)? treba jako velika sila da se pritisne da bi uzubio ,isto tako da se izkljuci,problem je da krene rucica,a zatim uzubi lako,skoro da ne zakrci.
 
Poslednja izmena:
da li neko ima ili je imao problem kod ukljucivanja kardana na x904(2019god)? treba jako velika sila da se pritisne da bi uzubio ,isto tako da se izkljuci,problem je da krene rucica,a zatim uzubi lako,skoro da ne zakrci.
Imali smo mi kad mo kupili i kolega sa foruma nam rece da podmazemo dole na kraju rucice, na zidu od menjaca. Recimo neki cilindricni oblik par mm presek koji rucica gurne u zid menjaca. Nadam se da sam uspeo da objasnim ako ne slikacu sutra. Malo VD spreja.
 
Sa leve strane menjača imaš polugicu sa snaperom rupice tu obično zaglavi unutra nema šta da zeza!!!!

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Imali smo mi kad mo kupili i kolega sa foruma nam rece da podmazemo dole na kraju rucice, na zidu od menjaca. Recimo neki cilindricni oblik par mm presek koji rucica gurne u zid menjaca. Nadam se da sam uspeo da objasnim ako ne slikacu sutra. Malo VD spreja.
pokusacu,pretpostavljam na cega mislite
 
Kako nema opcije?
Uzmite kataloški broj frad filtera i u prodavnici delova će vam na osnovu tog broja ponuditi zamenski filter. Ne znam da li na 504 štima filter od 1204. Ako štima, mogu pogledati uporedne šifre pa ovde napisati.
 
Nazad
Vrh