YTO

  • Začetnik teme Kristi
  • Datum pokretanja
Rasturao sam ih ja 80
Drugar 110 pa se sećam kako je izgledalo

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Jel menjo neko amortizere na vratima na 90-ki? Zadnje staklo odgovara od lagune sila 125N. Ovima iz AV nedam iz principa. Za haubu ide 350N ako nekom znaci. Haubu sam zamenuo oba za 2000din a a u AV su mi trazili 3500 kom.
 
Saša, menjao ja na 120-ci, ali nzm da li je isti i na 90-ci. Stavio sam od audija 80 B3 (čuveno jaje) od gepeka. Malo je kraći, ali smo ga produžili da bi se vrata otvorila koliko se inače otvaraju. Taj od Audija sam platio 900din i kad sam išao za NS, svratim i uzmem "originalnog" a kad mi je rekao 2400.... Kad se nisam šlogirao. Bilo me sramota da ga vratim, ali mi se čini da ću završiti sa AV koliko god mogao.
 
Mene nije bilo sramota... Rekao mu hvala lepo, doduše meni trebala 4 ili 5 komada, kad i ja nisam pao na **greška... Za vrata na moj yto sa eu kabinom paše od pasata b5 od haube...
 
Ako svake sezone na servisu treba da menjam amortizer vrata, onda je to ciganjenje. Amortizeri su im katastrofa.
Meni je zimus trebalo za zxadnje staklo i haubu, umesto 12-13000 platio 4000 nek se ciganim.
 
Poslednja izmena:
Za sad samo oni,bilo je gluposti al dobar deo zbog mene.
Sinisa, taj od audija nije prejak za vrata?
 
Avantura sa staklima od desnih vrata, tačnije vratima me izašla preko 50000 dinara, pa još da dam tolike pare na pišljivi amortizer stvarno nisam hteo...
Ne znam da li sam pisao, pazite koja stakla uzimate ako za to bude potrebe
 
Nazad
Vrh