YTO

  • Začetnik teme Kristi
  • Datum pokretanja
Kod mene je ono rebrasto crevo kod ac pompekoje podmazuje pumpu, kod tebe se nevidí dal ima tamo crevo
533e61889c67d38a927177719891d56b.jpg


Sent from my DUA-L22 using Tapatalk
 
Kolega ima problema sa alnaserom na 120-ki . Dijagnoza: treba nov.
Jel' menjao neko? Da li mozda odgovara od neceg drugog?
 
Ne znam da li odgovara od nečeg drugog, ali me zanima šta mu je uradio kad mu treba nov? Zar ne može da se popravi? Neka pita koliko košta u Panex agm Čakovec-Hrvatska, pa možda nam neko od kolega iz Hr. pomogne da tamo kupimo šta nam treba (možda i ja uzmem nešto za rezervu) ako su u AV skupi. Ili da naruči preko Aliekspresa ili E-bay-a direktno od kosookih.
 
Kriva osovina rotora. Izgubi gorivo kada duze stoji, i onda problem sa paljenjem i dugo verglanje.Pre neki dan alnaser otkaze i majstor da dijagnozu. Namestio ga je ali kaze nece dugo.
 
Ja sam imao 120ks 2008god,tu je bio stari tip anlasera(onaj veci) i hteo je da zaglavi prilikom verglanja,a inace je sporo vrteo. Posle sam kupio novi tip,dosta manji i dosta brzi
 
Nemoj se zezati kupi nov u AV. Ja sam isto tako jurio kad mi je crkao pre par godina sta cu kako cu nađi jeftiniji koji paše pa juri Božu iz Veternika koji valja bez garancije i za skoro istu cenu kao AV i popizdim i odem u NS i kupim nov kod njih za 300e i miran evo vec par godina.
 
Te pocrkale anasere posaljite u bajinu bastu i imacete skoro pa nov anaser. Moj je crkao da nismo mogli ni na dva akumulatora od 120A da ga uplaimo. Za 60e sredjen i sad pali na jedan od 100A. Inace, kolega je spomenuo Bozu iz veternika, bezite dalje od njega. Taj je prevarnt nevidjen.
 
A jbt muke sa kineskom strujom...sve smo živo raskupusali i opet alternator zavitlava,to jest punjenje...sve kao novo,sve po ps,a ne radi kako treba... najlakše kupiti drugi alternator,ali šta ako nije do njega ..
 
A tek muke sa vratima...troje vrata sam promenio za dve nedelje...a nisam kriv ni za jedan lom,a ona samo pucaju...imaju zakenskih stakala i original i turska mala privreda,samo nisam odmah skontao... beše ga sad, svaka škola se plaća, sad dal manje ili više...
 
koje simptome imas sa alternatorom?meni je crkao pocetkom avgusta,nepuni sija lampica u kabini i nema obrtaja ni casova rada...
 
Puni,ali ne kako treba kad upališ potrošače,samo kad je sve pogašeno..radni sati,i cela kontrolna tabla radi kako treba,gasi lampicu i to sve ali obrtaljka ili laže ili pokazuje bezveze ili ne radi u opšte...pre tih simptoma traktor je bio kod električara,jer mi je instalacija brljavila,kad stisnem kočnicu upali se i desni žmigavac nazad,pa su farovi počeli da zezaju,čas rade čas ne rade,na osiguračima je bio problem...ec je kabina,tabla i osigurači du turski...
 
Nazad
Vrh