Vremenske prilike u 2024-oj godini

До тада ће се звати АП Војвођанска пешчара... Кад се споје Делиблатска и Суботичка...
 
Kod mene je bilo 28.06. pa 03.07. i onda 20.07. ukupno 97 l. Da je bilo jos jedna oko Sv.Ilije od 20-30l onda bi mogao da kazem da je to kao da je zalivano. Ovako nije lose a videce se kad se uradi.
 
Kod mene je bilo 28.06. pa 03.07. i onda 20.07. ukupno 97 l. Da je bilo jos jedna oko Sv.Ilije od 20-30l onda bi mogao da kazem da je to kao da je zalivano. Ovako nije lose a videce se kad se uradi.
Sličan raspored osim ove od 20.7 tad je bilo suvo zahlađenje tako da.....
Imaćemo bar gde da kupimo.
 
39.4 danas meteo stanica izmerila kod nas u dvoristu...jos uvek je nenormalno toplo.agonija se nastavlja.
 
Imam automatiku za zalivanje, nisam bio kući par dana, došao kući popinog praseta kao u priči, visoko po 40cm.Pogledam automatiku blinka vreme,restartovala se i nije ni puštala.Pokosim ga, nakon par dana popino prase kao da si ga djubrio i sadio.

Imali smo solidne padavine, ali sve što je palo je otišlo u ovom suludom toplotnom talasu.U dve nedelje je sve izgorelo.Išao da ravnjam jedno dvorište u komšiluku,smnonica kao da si udario u beton,hidromotor cvili koliko mu teško, a odvaljuje televizore.
 
Do sada nas barem retke kiše iz rumunije nisu preskakale, izgleda ovog puta i tamo ćorak.

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Vidim da idu nisko oblaci sa kišom, mada slabom, od Banata preko Beograda prema Sremu. Možda malo i moja Mačva pokisne.
 
Nazad
Vrh