Vremenske prilike u 2024-oj godini

Двориште пливало. Ово је можда и 25-30 литара за 40-ак минута.
cf3e58bf60f9da8f078e270cccbeee8d.jpg
 
Čitam ovde u temi, kad neko opere auto padne kiša. Ja oprao tepih i sve gledam 'oće l' pasti. A ono tako lepo sija sunce da se tepih skoro potpuno osušio. :haha: Kiše naravno nije bilo...
 
Kad se pere auto uglavnom padne nemerljiva kolicima ali ostane muzgavo auto
I ja sam uradio isti test danas kad sam kreno sa posla, takodje mi je ostalo nesto balirane slame na njivi, izazovi spremni na sve strane
 
U Kaću 20 litara i nekoliko duži oko sela, dalje 0. U Budisavi ni upola, a verovatno iza Budisave nušta.
 
Jbt to je to! Prošla kiša kad je padala, imao sam balirane slame na njivi. Juče je žena oprala tepihe, danas kiša! Nema drugog objašnjenja! :)
 
Od vremenskih prognoza jedino gledam DHMZ, hrvatski drzavni.
Naklon do poda za njihove prognoze.
Ostali im nisu ni do djona od cipele.
Pratim ovo sto je MC prognozirao, pa I ostali. Ni priblizno, ma ni okvirno.
 
@sinisa1979 - Kako nema drugog objasnjenja ? Pa sve to radite kada se kisa najavi . Aj radite to u susnum i stabilnom vremenu i videces da to ne pali 🤣
Cekamo kisu ujutru . Ima upozorenja i cela Srbija je u narandzastom alarmu .
 
Od vremenskih prognoza jedino gledam DHMZ, hrvatski drzavni.
Naklon do poda za njihove prognoze.
Ostali im nisu ni do djona od cipele.
Pratim ovo sto je MC prognozirao, pa I ostali. Ni priblizno, ma ni okvirno.
Malo su drugaciji od ostalih. Ne preslikavaju samo ove globalne modele , imaju neko svoje vidjenje . Ali ko moze prognozirati ovakve sarenice ko danas u srb npr. Doduse nisu ni najavljene bile . Eto da vidim , hrvati za susjedno selo preko Save najavljuju kisu nocas , aj da vidimo.
 
Kako mi se cini ni danas nece biti nista od kise, vise srece dogodine. Opasno usrana godina. Najvise mi zao soje i kukuruza blizu reke tu su se dobro drzali do sad legla bi im kisa ali avaj. Kako deluje po prognozama ni narednih 15 dana nista, nije iskljuceno da ovrsemo kukuruz u avgustu
 
Nazad
Vrh