Vremenske prilike u 2024-oj godini

Taman ispratio grupu sto je kopala papriku i zalegao…kad me probudi kisa kako lupa o roletne. Za kratko vreme 40 litara. Sad cu da se provozam do atara da vidim kakvo je tamo stanje!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Video sam taj oblak dugo je stojao iznad tomasevca i uzdina. Sad je dosao kod nas i spojio se sa oblakom koji je isao iz pravca zr i pada bas momacki.
 
@dragan.kovacev

Ne zalim se imamo dovoljno vlage u ovom trenutku. Uhvatio sam sebe da isto navijam i za Kozjak i za Neuzinu kao za nas atar kada nailazi neki oblak. Centar ovog oblaka malopre je bio u Dobrici bas sam ga pratio i mislio sam da ce vas uhvatiti.
Pa da,a druga Srdjana ko... 😁
Jel padala danas u Jermenovcima?za gredu i sokolac sam cuo da je padala...po radaru je prosla uz samo selo.deo atara ka Begeju je od pocetka padavina palo samo oko 10 -12 litara...haos.
 
@dragan.kovacev

Ne zalim se imamo dovoljno vlage u ovom trenutku. Uhvatio sam sebe da isto navijam i za Kozjak i za Neuzinu kao za nas atar kada nailazi neki oblak. Centar ovog oblaka malopre je bio u Dobrici bas sam ga pratio i mislio sam da ce vas uhvatiti.
Jeste bio sam u Alibunaru, 4,5l al ne mogu da se setim dal sam ispraznio jucerasnjih 2l 😂😂🍻
 
Nazad
Vrh