Vremenske prilike u 2024-oj godini

Pa sad 😁, mislim da nije samo do Alpa. Ima tu jos nesto. Kad je ovako toplo i kad nema kise uvek se setim TLN i one cuvene "Komsija zasto kod mene na cetvrtom spratu nema struje, a kod tebe na prvom ima? " :osmeh:
 
Pa onaj meteorolog Ristić pominje neku promenu 13-15.07. Biće opet nekog nevremena, ali neće temperature drastično posle toga da spadnu. Ostaju na nivou 30-33 C. A ko preživi do tada neka priča. Ovo je baš teško. Kako li je tek biljkama? I da video sam jutros da je juče sever Slovenije ima nekakva dešavanja sa olujama kišom i gradom.
 
Neverujem u prognoze,sem od Dina Dundica!Ali,covek me blokirao na fcb pa sad neznam hoceli biti kise? :ROFLMAO:
 
Taj Ristic je bas pouzdan,mnogo puta je promasio,ali bilo je stvarno i par pogodaka,otkad je gostovao u policijskoj stanici izgleda da su mu se vidici malo i prosirili
Ne bi se ja previse uzdao u Kimija pored vrsnih vedeta kao sto su Djuric,Ristic i ostali gromobrani
 
Ja znam prosle godine kad je kukuruz podgorio 3 4 lista da su javili par deci samo i da ce temperatura biti preko 33 34 35 danima poslje tih par deci kise.
Dogodila se ona oluja 2 puta i palo je 30 lit kise s njome a nakon toga temperatura bila 25do29 maltene 7 dana.
 
Има и на дубини од 50 цм влаге, уназад две године није било. Овде је у два наврата киша добро налила. Сад колико ће потрајати видећемо.
 
Ja sam na njivi bio sinoć od 21h,do 4h jutros, rose nije bilo ni ni...balirao lucerku pa uvek vijam rosu...spavao sam od pola 5 do 8,tako da jedino ako je bilo u tom periodu...
 
Nazad
Vrh