Vremenske prilike u 2024-oj godini

Izeš sreću... Grmi već neko vreme, reko' ajd' da vidim o čemu se radi.
Pogledam na severoistok - tamno nebo, i duga je tamo, znači blago neko... :osmeh:



Pogledam na severozapad (ka mojim njivama) - sija sunce sve u 16. :haha:



A u selu skvasila beton... (0,5l)
 
Poslednja izmena:
Dodalo još 8 ukupno 15 danas.
Išao sam do Kanjiže malopre, na jednom delu puta između sela Orom i Velebit njive plivaju, voda se slivala sa njiva preko glavnog puta.
 
Poslednja izmena:
Od Bačke Palanke tuklo i preko Bačkog Petrovca deo atara je uništen
ja takav mojj tj moj je jos i stabljike polomite bar 40-50% planiram sutra/preksutra presijati, direkt s kombinacijom rotodrljača + olt 4reda al ostavit cu 4-8redi cisto da vidim hoce sta od toga na jesen biti jer izgleda da ce ove oluje postati svakodnevica...
 
U budisavi ništa,evo zalivam tifonom pun gas.Ovu godinu ima da pamtimo,tek je početak jun mesec i svaki drugi dan negde oluja i led,šta će biti u julu!sledeće nedelje biće opet haus,ponedeljak 36 stepeni a u sredu opet pokazuje kišu i nevreme!
 
Bašaid ,ulaz u selo od Kikinde 14 litara ,sredina sela 9 l a prema Novom Bečeju do mosta ,dosta više .Bio sam na kanalu pravac Melence -Novi Bečej ,malo kiše.
 
Bašaid ,ulaz u selo od Kikinde 14 litara ,sredina sela 9 l a prema Novom Bečeju do mosta ,dosta više .Bio sam na kanalu pravac Melence -Novi Bečej ,malo kiše.
U bikačkoj bari led veličine klikera i procenjeno oko 50 litara kiše.

Послато са SM-A217F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh