Vremenske prilike u 2023-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Bilo malo vetra a kise nigde. Kako su dramaticno najavljivali msl sam da ce biti i neke kise. Ali nula samo takva. Steta. A bila je prilika da sada padne bar u nekih 10 l.
 
Ја синоћ гледам неке облаке и јако севање како иде према југу, али нас је то лагано избегло. Не знам шта је било тамо где је то прошло, али овде код мене је пљуштало тек неки сат касније, када са све то чуо кроз сан. Видим да је неки сунцобран из дворишта преврнуло, па испаде да је било и неког ветра. А ја као у пркос, склонио онај пластични кишомер, да га не пржи сунце и после испуца..

Него какву то "суперћелију" помињу изнад Врбаса? Је л' неко настрадао јако?
 
Ја синоћ гледам неке облаке и јако севање како иде према југу, али нас је то лагано избегло. Не знам шта је било тамо где је то прошло, али овде код мене је пљуштало тек неки сат касније, када са све то чуо кроз сан. Видим да је неки сунцобран из дворишта преврнуло, па испаде да је било и неког ветра. А ја као у пркос, склонио онај пластични кишомер, да га не пржи сунце и после испуца..

Него какву то "суперћелију" помињу изнад Врбаса? Је л' неко настрадао јако?
 
Nije ni kod mene padalo, oblaci su prosli sjevernije
Zadnja dobra kisa je padala za Vidovdan, ukoliko ne padne u narednih 10-ak dana ode jos jedna sezona u nepovrat
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh