Vremenske prilike u 2023-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ovde katastrofa,paprikari zavrsili za ovu godinu,juce zamenio oko 40 crepova a jos bi toliko da menjam. Gde mi je salonit ploca to rupe ko pesnica,morace lim da se stavlja,njive ni neidem da gledam ali ceo atar dobio
d9b534a9ef2591701c1dd92e0fd6ffb8.jpg


Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Видим да живи људи почињу овде да пишу шта је било, ал' то што пише по новинама нешто и нисам гледао даље од наслова - просто имају навику да им је све бомбастично, да намаме кликове.

Јеси ти случајно имао кишомер у "радном режиму", знаш ли колико је пало ноћас?
 
Tomasevac 25 lit. U jednom momentu jak vetar, mislio sam kapiju ce mi izvaliti. Nije bilo grada, ali jutros kad sam krenuo u Zr u susednom Orlovatu lepo navaljeni kukuruzi


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Видим да живи људи почињу овде да пишу шта је било, ал' то што пише по новинама нешто и нисам гледао даље од наслова - просто имају навику да им је све бомбастично, да намаме кликове.

Јеси ти случајно имао кишомер у "радном режиму", знаш ли колико је пало ноћас?
Nisam imao kisomer . Preko 10 litara ke sigurno palo . Cekamo 09:00 h da vidimo sta kaze zvanicna merno mesto u Farkazdinu .
 
@oldtimer Jaci ste za 5 litara od nas :).Tih 25 litara je vecinom od manjeg oblaka koji je vise vas zahvatio nego nas,dok ona glavna oblacnost koju smo svi cekali je usr... stvar,raspala se dok se dovukla do nas.
 
Dosta prijatnije jutro nego juce. Juce i prekjuce je bas bilo tesko podneti vrucinu zbog vlaznosti vazduha. Valjda ce biti bar neke kise u narednih 10tak dana.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh