Vremenske prilike u 2023-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
@Darko Dren Skoro pa da je smesno,ali je ipak vise glupo pa se nisam nasmejao.Imas jos nesto slicno da napises ?.
Cekamo na jesen da vidimo koliko ces se zaliti na prinose.Veoma je smesno citati takve kao ti kad kukaju na prinose a susu u zivotu nisu videli sem na tv-u.
 
Ovo sad kad krene da przi docice do izrazaja nekoliko faktora, al najbitnije ce biti gde ce pasti kisa u julu.
 
@Darko Dren Skoro pa da je smesno,ali je ipak vise glupo pa se nisam nasmejao.Imas jos nesto slicno da napises ?.
Cekamo na jesen da vidimo koliko ces se zaliti na prinose.Veoma je smesno citati takve kao ti kad kukaju na prinose a susu u zivotu nisu videli sem na tv-u.

Kaze covjek koji je imao prosjek psenice 7.2t a udavio je Boga oca na forumu kuknjavom kako nema kise. Pa da li te je sramota?
 
@putin
Ne smemo da imamo prinos 1 jeb... kulture od 4 koje sejemo ?,treba da nas sramota odma ??.Koji ti kur.. pricas ,jel imas pojma uopste koliko cesto neke krajeve pogadja susa ??..Prosle godine od 4 useva jedino je suncokret najbolje rodio,kukuruz je najgori od svih useva kad se pogleda duzi niz godina,ulaganje/prinosi dno dna....Ja znam sta se nama sprema sad na skoro pola atara kod nas,pa i u okolnim atarima gde god je slabija zemlja ako ne bude kise uskoro ,a nema ih po prognozama.Pukotine sve vece u zemlji,a kukuruzi sve vise kao kaktusi,pocelo je od dekalba,pocelo je od oboda po njivama,sad kad udari vrucina,a vetar normalno fenira svakodnevno, ide to sire i obimnije.
 
@Darko Dren Skoro pa da je smesno,ali je ipak vise glupo pa se nisam nasmejao.Imas jos nesto slicno da napises ?.
Cekamo na jesen da vidimo koliko ces se zaliti na prinose.Veoma je smesno citati takve kao ti kad kukaju na prinose a susu u zivotu nisu videli sem na tv-u.

Imaću manje prinose od tebe, kao i do sada.
Ali nikad neću napisati da živim u prokletoj vukojebini.
 
Kaze covjek koji je imao prosjek psenice 7.2t a udavio je Boga oca na forumu kuknjavom kako nema kise. Pa da li te je sramota?
Tako je prošle godine mene napao kad sam postavio slike suncokreta kako kod mene nema suše, i na kraju ja imao prosek 2300 kg po hektaru.

Kuknjava je izgleda postala najznačajnija agrotehnička mera.
 
Arkadije imam pitanje za tebe. Koliko se kreće cena zemlje u zakup koliko večito i može li se naći zemlje u zakup?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh